Yeni CS oyunu gelir mi?

Yeni gelir mi bilmiyorum ama mevcut oyunun motoru Source 2 ile güncellenebilir. Bir noktada bu şart olacak gibi.
Güncellenmesi için tüm oyunu, atölyedeki tüm oluşturulmuş şeyleri en baştan yapmaları, yaptırmaları lazım, Source 2 düşündüğünüz kadar basit bir geçişle olmuyor. 1 milyon kişi anlık oynuyor. Skinlerde var. Gelmez yani.

Oyunun grafikleri geride kaldı. Mesela Source 2 motoruyla yapılmış bir HL2:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Grafikleri geride kalmadı bence. Grafikleri bana göre gayet güzel. Molotof atınca çıkan efektler bile çok hoşuma gidiyor.

Bence gelmez gelirse de Csgo devrimi bittikten sonra yeni bir online oyun çıkartırlar. Bana göre hikayesi olmayan oyunların seri olması saçma. Mesela Lol 2, Valorant 2, Csgo 2 gibi, zaten vur kaç oyunu bunlar. Oyun bitesiye kadar güncellemelerle ayakta tutarlar belki devrim denilebilecek bir güncelleme de gelebilir.

Peki Source 2 çıkarsa günümüz sistemlerini çok zorlar mı? Mesela ilk Source motoru zamanının bilgisayarlarının çoğunu zorlamıştı diye duydum. Bu motor zorlar mı?
DX9 ekran kartını verimli kullanamayan bir API. Source 2 eğer Vulkan desteğiyle gelirse performans artabilir bile.

Artık Source 2'ye bile güncellemeyebilirler. DotA 2 yıl kadar önce geçirildi ama CS hala geçmedi. Yaparlarsa Source 2'ye geçirirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı