Yeni DA-Sistem4 alınır mı?

Yer
İstanbul ,Ümraniye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet selamlar. Bu sistem bu monitörle birlikte 6398 TL yapıyor sizce alınır mı?
Not: 12 ay taksitle alınacak taksitli fiyatı 7000 TL oluyor, sizce değer mi?
Monitör peşin alınacak sitem taksitle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Montör olarak buna bakılabilir, iyi bir indirimde;

Renk gamutları çok daha yüksek TUF'dan. Ayrıca gerçek 8 bit renk derinliğinde ve 150TL daha ucuz. Ama hareket kabiliyeti ve parlaklık eksileri var, yine de MSI'ın avantajları bence daha ağır basar.

İndirim biterse yine VG24VQ tercih edebilirsiniz.

Tek korkum ben Adobe programlarıyla uğraşıyorum şu anki PC'de feci kasıyor bunda kasmasın yeter. Sizce yeterli mi?
Photoshop vs.'de akarsınız, Premiere ve AE gibi programlarda da genel olarak rahatlıkla çalışabilirsiniz. Ama çok üst düzey işler için yetersiz gelebilir.

Renk gamutları çok daha yüksek TUF'dan. Ayrıca gerçek 8 bit renk derinliğinde ve 150TL daha ucuz. Ama hareket kabiliyeti ve parlaklık eksileri var, yine de MSI'ın avantajları bence daha ağır basar.

Photoshop vs.'de akarsınız, Premiere ve AE gibi programlarda da genel olarak rahatlıkla çalışabilirsiniz. Ama çok üst düzey işler için yetersiz gelebilir.
Teşekkürler tekrar çok yardımcı oldun her seferinde. 😊😊 Durumumuz çok yüksek değil o yüzden fiyatlar ne kadar düşük olursa benim için o kadar iyi.

Renk gamutları çok daha yüksek TUF'dan. Ayrıca gerçek 8 Bit renk derinliğinde ve 150TL daha ucuz. Ama hareket kabiliyeti ve parlaklık eksileri var, yine de MSI'ın avantajları bence daha ağır basar.

Photoshop vs.'De akarsınız, Premiere ve AE gibi programlarda da genel olarak rahatlıkla çalışabilirsiniz. Ama çok üst düzey işler için yetersiz gelebilir.

Uzun bir karar aşamasından sonra az önce bu monitörü sipariş verdim inşallah bir sıkıntı çıkmaz.
MSI Optix G24C4 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full Fiyatı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı