Yeni Dizüstü Bilgisayarda Işık Sızması

metmen17

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yeni aldığım dizüstü bilgisayarımda ışık sızması var. (Fotağrafları ekledim.) değişimi kabul etmediler nedeni sorduğumda bu cevabı verdiler.
"Sayın müşterimiz merhabalar; üründe ışık sızması mevcuttur ve bu ışık sızması üretici tarafından hata veya küsur olarak görülmemektir. Panelden kaynaklanan özellik olarak açıklama yapılmaktadır. Ürün cayma hakkı içinde bakıldığında Windows 10 etkindir ve ürün kutusu yırtıktır. Saygılarımızla, iyi günler dileriz "
Ben kargoya verdiğimde kutuda herhangi bir yırtık yoktu. Windows 10 gelince deneme sürümünü kurdum sadece ve cayma hakkını etkilemediğini zannediyordum. Ne yapmamı önerirsiniz?

20201016_071528.jpg

20201015_203810.jpg

Tüketici hakem heyetine başvura bilirsiniz. Geç sonuç alırsınız. Yeniyse iade edebilirsiniz.

Panel çok yansımış ama genel olarak anormal bir sızma gözükmüyor. Işık sızması IPS ve VA panellerde gayet normal. Laptop'un panelini bilmiyorum.

Gözünüze batmıyorsa uğraşmayın, zaten iade etseniz de ondan iyisi gelmeyecektir muhtemelen.

Tüketici hakem heyetine başvura bilirsiniz. Geç sonuç alırsınız. Yeniyse iade edebilirsiniz.

Alalı bir hafta olmadı. Mesajda yazdığı gibi iade edemeyeceğimi söylüyorlar. Kargo şu an bana göndermişler, kabul etmeli miyim?
Panel çok yansımış ama genel olarak anormal bir sızma gözükmüyor. Işık sızması IPS ve VA panellerde gayet normal. Laptop'un panelini bilmiyorum.

Gözünüze batmıyorsa uğraşmayın, zaten iade etseniz de ondan iyisi gelmeyecektir muhtemelen.
Işığı kapatıp çeker misiniz? Böyle net anlaşılmıyor çünkü.
Şuan bilgisayar onlardaydı bana yeniden kargoladılar. Elimdeki fotoğraflar bunlar sadece. Panel tipi IPS yazıyor.

Son düzenleme:
n11 in kendi müşteri hizmetleriyle görüş bence. Değişim yapmadıklarını söyle. En azından mağazaya onlar bildirsin ya da ikaz etsin .

Yeni konular

Geri
Yukarı