Yeni doğan civciv kafası ters yönde

Dexonh

Centipat
Arkadaşlar yumurtadan yeni bir civciv çıktı ancak kafası 180 derece ters yönde hep doğuştan. Düz tutamıyor asla ben düzeltiyorum sonra kendini arkaya atıyor ve sürekli takla atıp yuvarlanıyor acı çekiyor. Tedavisi var mıdır bunun acaba

Arkadaşlar yumurtadan yeni bir civciv çıktı ancak kafası 180 derece ters yönde hep doğuştan. Düz tutamıyor asla ben düzeltiyorum sonra kendini arkaya atıyor ve sürekli takla atıp yuvarlanıyor acı çekiyor. Tedavisi var mıdır bunun acaba

Siz düzelttiğinizde kafası normal yönüne geliyor mu?

Kafasını sırtına dayamadığına emin misiniz?

maxresdefault (4).jpg

Yoksa bu şekilde mi?

Siz düzelttiğinizde kafası normal yönüne geliyor mu?
evet geliyor öyle besliyorum su içiriyorum ondan sonra bırakıyorum hemen kendini geri atıyor kafasını takla atmaya başlıyor öyle kalkamıyor bir daha
Kafasını sırtına dayamadığına emin misiniz?

Eki Görüntüle 1024041

Yoksa bu şekilde mi?
Sanırım sırtına dayıyor. Bu sallabaş hastalığı gibi bişi gördüm bazı vakalarına benziyor yani çok değişik mutant gibi. Öte yandan bu doğuştan böyle ama E vitamini takviyesi alıcam zehirlencek diye korkuyorum daha civciv 2 günlük. Ayrıca ayakta bile duramıyor durumu daha kötü fotoğraftan bazen ters dönüyor ama kafası genelde sırtına gidiyor

Oynaşıyor da olabilir ama siz yine de götürün veterinere.
Anlamadım tam olarak keyfi olarak mı yapıyor diyorsunuz ? İlk ben kendi öyle yapıyor sandım ancak ya iskelet sisteminde ya da hastalık tarzı bir şeyi var diğerleri ezmesin diye o ve ayağı sakat birini ayırdım. Ayağı sakat olan iyileşicek ancak bu kafası yamuk olanı veterinerlerde ilaçla tedavi ediyormuş eğer virüs değilse. Yine de sağolun denicem

Yeni konular

Geri
Yukarı