Yeni ekran kartı vs Nintendo Switch

UltraViolent

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhabalar. Ekran kartımda WattMan sorunu alıyorum (1 yıldır) ve bunun için para biriktirdim. Bir baktım, 2000 TL olan GTX 1660 INNO 3D ekran kartı 6750 TL olmuş. Annem seneye sekizinci sınıf olacağımı ve o zamana kadar iyi zaman geçirmemi istediği için sana istediğini alırım dedi. Switch'e gelirsek; annem ile Mario oynarım demiştim ama kur farkıyla bile anca 400 TL oluyor. Neyse, benim buna bütçem yeterli ama sizce alınır mı? Handheld konsollara aşığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 5 1600 af
Sapphire nitro rx 480 (WattMan sıkıntılı)
Kingspec 512 gb ssd
Msi a320m pro e
Apacer panther 8x2 ram
Msi g24c4 monitör
Sisteminizin WattMan sorununu çok az core clok azaltarak çözenler falan var. Nintendo Switch en ucuzu 3600 TL. Bence Switch alın 3600 TL ile pek bir yükseltme yapamazsınız.

Switch almak kolay ama oyun almak zor. Adamlar resmi olarak Türkiye'de bulunmadığı için ya MediaMarkt'dan 999₺ ye Switch oyunu alacaksınız ya da diğer ülkelerin eshoplarından oyun alacaksınız. Eshopda daha bu sabah 420₺ olan oyun 457₺ olmuş kur arttıkça oyun fiyatı da artacak. Kıbrıs'da bile eshop var Türkiye'de yok bu adamlar bu pazarı yok sayıyor. Ben Türkiye'ye gelene kadar tavsiye etmem. Ama bir mario ya 500 lira verebilecekseniz alın.

Switch almak kolay ama oyun almak zor. Adamlar resmi olarak Türkiye'de bulunmadığı için ya MediaMarkt'dan 999₺ ye Switch oyunu alacaksınız ya da diğer ülkelerin eshoplarından oyun alacaksınız. Eshopda daha bu sabah 420₺ olan oyun 457₺ olmuş kur arttıkça oyun fiyatı da artacak. Kıbrıs'da bile eshop var Türkiye'de yok bu adamlar bu pazarı yok sayıyor. Ben Türkiye'ye gelene kadar tavsiye etmem. Ama bir mario ya 500 lira verebilecekseniz alın.
Çok haklısınız fakat bir mario ve fortnite bana yeter. Buna bakılırsa alınır mı?

Çok haklısınız fakat bir mario ve Fortnite bana yeter. Buna bakılırsa alınır mı?

Çok fazla oyun satın almayacaksanız Switch Lite modeline de bakabilirsiniz. Sadece el modu var ve 2200 lira civarında. Ek olarak cihazın 4 seneden az ömrü kaldı ve 3.parti desteği artık bitmek üzere. Bunlara rağmen istiyorsanız alınır.

Geri
Yukarı