Çözüldü Yeni etiket alındı boş etiket hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nvdia HD6850

Decapat
Daha fazla  
Babamın telefonunda sürekli tam ekran böyle bir hata veriyor. Herhangi bir şey yapmaya izin vermeksizin devamlı hata alıyoruz. Çözümü nedir? Virüs müdür?

Dosya Ekleri

• 20230331_181153.jpg
    20230331_181153.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 512
  • 20230331_181159.jpg
    20230331_181159.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 184
Çözüm
Kılıf arkasında banka kartı gibi bir şey varsa NFC özelliğini uyarıyordur. NFC'yi kapatmanız iyi olur.
Virüs gibi gözüküyor. En basit şekilde telefonu sıfırlayabilirsiniz. Onun haricinde uygulama yöneticisini açıp son kullanılan uygulamaları kontrol edin ve mesajın hangi uygulama tarafından gösterildiğini tespit edin. Bu uygulamayı kaldırın veya devre dışı bırakın.

Virüs gibi gözüküyor. En basit şekilde telefonu sıfırlayabilirsiniz. Onun haricinde uygulama yöneticisini açıp son kullanılan uygulamaları kontrol edin ve mesajın hangi uygulama tarafından gösterildiğini tespit edin. Bu uygulamayı kaldırın veya devre dışı bırakın.

Virüs ile hiçbir alakası yok dostum.

Nasıl emin olabiliyorsun dostum ? NFC' de buna sebebiyet verebilir virüs de.

Çünkü aynı hatayı bende çok kez aldım. Direkt NFC kaynaklı. Hangi virüs sizin keyfinizi bozmak için böyle birşey yapar? Virüsün amacı bilgileri çalmak veya oltalamaktır. Ki biri dolaylı yoldan biri direkt aynı yola çıkıyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı