Yeni format attıktan sonra yazılar kalitesizleşti

SKRAPY

Decapat
Daha fazla  
Eskidende Windows 10 Home kullanıyordum yine Windows 10 Home kurdum ancak Google'da ve Discord'da yazılar kalitesiz görünüyor. Resimlerde bir problem yok ancak yazılar kalitesiz oyunlarda da bir sorun yok. Google'da ve Discord'da yazılar bulanık çok gözüme batıyor Windows'dan kaynaklanıyor olabilir mi?

ClearType açmayı dene. Ekran ölçeklendirme ayarına da bakabilirsin. Ekran kartı sürücünü güncelle.

Ekran kartı sürücünüzü güncelleyiniz. Bir de monitör desteklediği çözünürlük ayarlarına getiriniz.

ClearType açmayı dene. Ekran ölçeklendirme ayarına da bakabilirsin. Ekran kartı sürücünü güncelle.

Ekran kartı sürümünü arkadşımın flaşında vardı ondan attım son sürümle aynı sürümdü nasıl sileceğim? NVIDIA'nın sitesinden indireyim

@SKRAPY ekran kartın nedir? DDU ile ekran kartı sürücüsünü temiz bir şekilde silebilirsin.

Ekran kartı sürücünüzü güncelleyiniz. Bir de monitör desteklediği çözünürlük ayarlarına getiriniz.

Önerilende zaten

@SKRAPY ekran kartın nedir? DDU ile ekran kartı sürücüsünü temiz bir şekilde silebilirsin.

GTX 315

Öyle bir ekran kartı yok sanırım efendim. AIDA64 ile bakabilirsiniz ya da Aygıt Yöneticisi açıp bakın.

Bir saniye silemiyorum sürücümü

Öyle bir ekran kartı yok sanırım efendim. AIDA64 ile bakabilirsiniz ya da Aygıt Yöneticisi açıp bakın.

Discord'unuz varsa ekran açıp yapmama yardım eder misiniz?

Ben ekran görüntüsü vereceğim

Denetim Masası'ndan program ve özelliklere girdim NVIDIA'ları silmeye başladım ekran kartı ses çıkarmaya başladı

@SKRAPY DDU ile silmeniz daha sağlıklı olurdu.

Neyse, ekran kartınızın tam modelini söyleyebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı