Yeni futbol kulübünde nasıl oynamalıyım?

İsim yok11

Femtopat
Daha fazla  
Yeni bir futbol kulübüne geçtim. İçimde oynayamayacağım gibi bir his var. Kimseyi de tanımıyorum doğru düzgün. Kondisyonum da yok. Kendimi nasıl gösterebilirim? Hocanın gözüne girmek ve arkadaşlarla samimi olmak için

İnsanlarla iyi geçinmeye çalış, zaten ilk maçlarda hatalarını görmezden gelip seni teselli edeceklerdir. Kötü hisse kapılmamaya çalışın hocam, iyi düşünün. Zaten zaman içinde hepsi düzelecektir.

İnsanlarla iyi geçinmeye çalış, zaten ilk maçlarda hatalarını görmezden gelip seni teselli edeceklerdir. Kötü hisse kapılmamaya çalışın hocam, iyi düşünün. Zaten zaman içinde hepsi düzelecektir.
Dün gittim. Saçma sapan 30 dk bile oynatmadan elediler. defanstan top gelince veya normal olarak kontrol ederken yavaş kalıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim

Dün gittim. Saçma sapan 30 dk bile oynatmadan elediler. Defanstan top gelince veya normal olarak kontrol ederken yavaş kalıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Arkadaşın fikrine katılıyorum, soğukkanlı olun. Son maçınız veya tek top alma şansınız değil. İlk seferlerde olabilir zaten böyle şeyler, moral bozmak yerine ilerideki oyunlarda daha iyi performans göstermeye bakın. Ne kadar fiziksel bir oyun olsa da seni ayakta tutan şey mentaliten.

Geri
Yukarı