Yeni gelen Windows 11 22H2 güncellemesi yapılmalı mı?

Ruhumyamuldu

Centipat
Daha fazla  
Biraz yorumlarını okuyunca oyunlarda FPS dropları yaşandığını çeşitli bir sürü problemler çıkardığı hakkında yazılar yazılmış. Yüklemek istemiştim dün. Oldukça yaklaşmıştı ama fanları son seste açınca bir an irkilip durdurdum indirmeyi. FPS dropları donmalar kasmalar yaşamak istemediğim için indirmek istemedim. Sizce indirilmeli mi bu güncelleme? İndirmezsem ne olur herhangi bir problem çıkar mı bilgisayarda?

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirmelisin. NVIDIA driver güncellemesi yayınladı droplarla alakalı hiçbir problem yok oyun konusunda ayrıca indirirken fanlarınızın çalışması Windows'u yazarken diskinize binen yükten dolayıdır indirmeden sonraki aşamada çalışıyordur büyük ihtimalle fanlarınız korkmayın.

Hocam ben yükledim AMD Ekran kartı kullanıyorum. FPS Düşüşü bazı oyunlarda yaşıyorum. Ama NVIDIA ise indir.

İndirmelisin. NVIDIA driver güncellemesi yayınladı droplarla alakalı hiçbir problem yok oyun konusunda ayrıca indirirken fanlarınızın çalışması Windows'u yazarken diskinize binen yükten dolayıdır indirmeden sonraki aşamada çalışıyordur büyük ihtimalle fanlarınız korkmayın.
NVIDIA kullanıyorum ben de anladım şimdi yapayım o zaman birde lol açıktı arkada bir gerildim teşekkürler.

2022 güncellemesi ile özellikle sağlam performans artışı var. Intel + NVIDIA sisteminiz varsa son driver güncellemelerinizi ve Store güncellemelerinizi yükledikten sonra gönül rahatlığı ile geçebilirsiniz. Herhangi bir sorun çıkacağını zannetmem. AMD sistem var ise o zaman bekleyin çünkü orada hala performans ve driver sorunlarına sebep olduğunu duydum.

rx6600 - r5 5500 ikilisi var bende banada 22h2 güncellemesi gelmiş yapılır mı?

Geri
Yukarı