Yeni gitar aldıktan sonra tel değiştirilmeli mi?

Efe Yetimoğlu

Hectopat
Daha fazla  
Yeni gitar aldım üstünde hazır kendi teli ile geldi. Ama bende zamanında 250 liraya aldığım hiç kullanılmamış savarez AR500 alliance Çorum var takmalı mıyım?

Hayır gerekli değildir. Eğer şu anda gitarınıza takılı telinizin markasını biliyorsanız öneri yapabilirim. Gitarınız zaten yeni ve aldığınız gitarın telleri genellikle bazı populer gitar çalanların da kullandığı gitar telleri ile birlikte gelebiliyor şahsen ben elektrogitar alırken öyle söylenmişti ve kontrol ettiğimde doğruladım.

Hayır gerekli değildir. Eğer şu anda gitarınıza takılı telinizin markasını biliyorsanız öneri yapabilirim. Gitarınız zaten yeni ve aldığınız gitarın telleri genellikle bazı populer gitar çalanların da kullandığı gitar telleri ile birlikte gelebiliyor şahsen ben elektrogitar alırken öyle söylenmişti ve kontrol ettiğimde doğruladım.

Üstünde takılı olan teli bilmiyorum ama savarez daha iyi ses verir diye düşündüm o yüzden.

Gerek yok hocam eskiyene kadar kullanın. Tonlamayı doğru alamadığınızı fark ettiğiniz zaman değiştirirsiniz.
Teşekkürler.😄

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı