Yeni Gizlilik Özellikleri Sunan Windows 11 Build 25145 Yayınlandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows-11-Laptop.jpeg

Windows 11 Build 25145, birkaç yeni özellik ve hata çözümleriyle birlikte Dev Channel’da (Geliştirme Kanalı) testlere devam eden Insider kullanıcıları için kullanıma sunuldu. Yeni derleme ile birlikte OneDrive ve Ayarlar arasındaki entegrasyon daha ileri seviyeye taşınıyor. Bununla birlikte, Narrator Braille sürücü desteği ve yeni bir Yönetici Parola Çözümü (Local Administrator Password Solution) işletim sistemine dahil […]

Devamı: Yeni Gizlilik Özellikleri Sunan Windows 11 Build 25145 Yayınlandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Windows 11'de hala FPS kayıpları yaşanıyor mu? Geçme zamanı geldi mi? Windows 11 geldikten 1 ay sonra denemiştim ama Shooter oyunlarda FPS kaybı yaşamıştım, hala devam ediyorsa biraz daha bekleyeyim.

Windows 11'de hala FPS kayıpları yaşanıyor mu? Geçme zamanı geldi mi? Windows 11 geldikten 1 ay sonra denemiştim ama Shooter oyunlarda FPS kaybı yaşamıştım, hala devam ediyorsa biraz daha bekleyeyim.

Bende herhangi bir kayıp olmadı, Beta kanalı 22621.160 sürümündeyim.
FPS anlamında bir sorunum yok ama hala bir Windows 10 akıcılığına sahip değil arayüz, 11. nesil i3 işlemcili dizüstü kullanıyorum ve bende durumlar böyle.

Yükseltme yapacaksanız tavsiye etmem, temiz kurulum yapacaksanız bir deneyin derim tabi uğraşmak isterseniz.

Gizlilik var ya da yok değil, gizlilik sizin karar verebildiğiniz ve kişisel alanınıza müdahalelere karşı opsiyonların çokluğu olduğu sürece yeterlidir ve uygundur. Bilgisayarda bazıları o kadar konforsuz ve gizlilik yanlısı takılıyor ki gerçek hayatta maskesiz gezmekten utanıyor olması lazım.

Geri
Yukarı