Yeni güncel telefon vs eski amiral gemisi

Elimdeki telefon bu güne kadar yamurlu havada yokuştan yuvarlandı masalardan yerlere savruldu merdivenlerden yuvarlandı ve sapasağlam. Aynı gücü s9 bana göstermez mi diyosun 😢😂
İmkansız :D Benim elimdeki telefon okulumun 3. katından düştü ve sapasağlam hayatına devam ediyor. E değişme vakti geldi ama artık :D
Şu videoya da bir göz atmanızda fayda var.

Tam olarak hangi konudan güvenemiyorsunuz? @Ömer Murat KARACA dediği gibi mallarının daha çok arkalarında duruyorlar ve ayriyeten raf ücreti ödemedikleri için fiyatlar çok daha ucuz oluyor.
Ve bence fan boyluğu bırakın. S9 veya S9+'a vereceğiniz paraya çok daha iyi ve performanslı telefonlar alabilirsiniz. Nasıl bir kullanıcı olduğunuzu belirtirseniz daha net bir öneride bulunabilirim.
Ekran kartımı, kasamı, şuanki telefonumu hep hepsiburada'dan aldım. Kesinlikle güvenilir hiç şüpheniz olmasın.

Bir sorun çıksa ne yapıyosunuz yani sonuçta bi internet sitesi nereye gidiyosunuz şikayete...
İade talebi oluşturup geri gönderiyorsunuz kargo ile. Zaten teknolojik aletlerin hiçbirinde sorun yaşamadım. Ayakkabıda falan bazen küçük/büyük geliyor direk değişim yapıyorlar. Daha siz elinizdeki ürünü kargoya vermeden karşı taraf yeni ürünü kargoya veriyor. Yani merak etmeyin.
Ekran kartımı daha 2 gün önce aldım. Kart çalışmadı bir türlü. Önce hepsiburada'yı aradım. Teknik servise yönlendirdi ve teknik servis raporu olursa direk değişim yaparız dediler. Kartın teknik servisi sağolsun yardımcı oldu ve sorun benim güç kaynağındaymış. Şimdi güç kaynağımı değiştireceğim ve güç kaynağını da hepsiburada'dan alacağım.

Bir sorun çıksa ne yapıyosunuz yani sonuçta bi internet sitesi nereye gidiyosunuz şikayete...
Vatandan monitör aldık. İnternette 850TL civarıydı. Sizin gibi düşündük güvenilir olsun dedik 925TL'ye mağazadan aldık ve eve geldiğimizde üretim hatası olduğunun farkına vardık. Tam 1 ay boyunca iade için Vatan'la cebelleştik. En sonunda kabul ettiler ama ödemeyi nakit değil hediye çeki şeklinde verdiler. Ki bende nakit gelecek diye güvenip iadeden önceki akşam media mark'ın internet sitesinden yeniden aldım monitörü. Gerçekten rezalet bir durum yani. O günden beri her şeyi internetten alıyorum.

Vatandan monitör aldık. İnternette 850TL civarıydı. Sizin gibi düşündük güvenilir olsun dedik 925TL'ye mağazadan aldık ve eve geldiğimizde üretim hatası olduğunun farkına vardık. Tam 1 ay boyunca iade için Vatan'la cebelleştik. En sonunda kabul ettiler ama ödemeyi nakit değil hediye çeki şeklinde verdiler. Ki bende nakit gelecek diye güvenip iadeden önceki akşam media mark'ın internet sitesinden yeniden aldım monitörü. Gerçekten rezalet bir durum yani. O günden beri her şeyi internetten alıyorum.
Vatanda çoğu kişi o sorunları yaşıyomuş galiba. İade konusunda çok sıkıntılı bi yermiş. Ordan herkes şikayetçi. Ben bu konuyu iyice bi araştırıcam. Tavsiyeleriniz için teşekkürler...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı