Çözüldü Yeni H110M Sistem Çalışmıyor Fakat HDD LED Yanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
2. bilgisayarımın güç kaynağını 1. bilgisayara bağlayıp bir süre o şekilde kullandım. Şu anda güç kaynağı kablolarını tekrar bağladığımda kasanın önündeki HDD LED yanıyor ama bilgisayar çalışmıyor. Bir kabloyu falan yanlış mı taktım anlamadım. Yardımcı olabilir misiniz? Sağ alt taraftaki küçük küçük parçalardan oluşan kablodan emin değilim çünkü hangisini nereye takacağım bilmiyorum, rastgele taktım.

Dosya Ekleri

• 20220625_215720.jpg
    20220625_215720.jpg
    274,9 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Anakartın sağ alt köşesindeki kablolar mı?
Hocam bi şekilde çözdüm ama eskisi gibi olmadı 1-2 saniye geç açılıyor tuşa bastıktan sonra. İnternetten o dediğiniz sağ alt köşedeki kabloları nereye takmam gerektiğine baktım ve doğru yerleştirdim, 1 saat falan açılmadı sonra bi anda kendi kendine açıldı.
Anakartın sağ alt köşesindeki kablolar mı?
Hocam bi şekilde çözdüm ama eskisi gibi olmadı 1-2 saniye geç açılıyor tuşa bastıktan sonra. İnternetten o dediğiniz sağ alt köşedeki kabloları nereye takmam gerektiğine baktım ve doğru yerleştirdim, 1 saat falan açılmadı sonra bi anda kendi kendine açıldı.

Çözüm

Geri
Yukarı