Yeni Hero LeBlanc Hakkında Düşünceleriniz Neler ?

Valla bilemiyorum, hafta sonumu Leblanc ile geçirdim. İlk oyunda ezilmemden sonra diğer tüm oyunlarda bildiğiniz rakibe eziyet ettim. Harika bir Hero, kombo manyağı yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla bizzat deneyemedim. Ama karşımda cok ezildiğini gördüm. Hatta karşımdaki takımda LeBlanc olup yenenini göremedim henüz. Ama avantajları vardır. Millet çözememiştir daha diye düşünüyorum. Yakında iyi LeBlanc'lar çıkar herhalde.

Ben Video koyarım bir ara. Ben genelde 22-2 falan oynarken, karşıdaki LeBlanc 4-12 falan oluyor. Çoğu OP diye alıyor ve beceremiyor LeBlanc'ı. LeBlanc çok taktik bir Hero, öyle çok Nuke'ü falan yok, tamamen strateji. Vladimir'e oyun başı Mid'de 2-0 atmıştım.

Valla bizzat deneyemedim. Ama karşımda cok ezildiğini gördüm. Hatta karşımdaki takımda LeBlanc olup yenenini göremedim henüz. Ama avantajları vardır. Millet çözememiştir daha diye düşünüyorum. Yakında iyi LeBlanc'lar çıkar herhalde.
LeBlanc ile isterse bulunduğum takım berbat oynasın, isterse bulunduğum takım çok sağlam oynasın. 5 kereden fazla ölmem ve 10 Kill'den aşağı cekmeme garantisi veriyorumç LeBlanc hakikaten çok sağlam bir Hero oynayabilene. Ama tabi Akali gibi Katarina gibi zevk vermiyor Hero bana. O da ayrı bir mesele.

Oyunun başında parlayan, sonra sönen bir Hero gibi.
Oyunun başında iken, inanılmaz rakibi taciz ediyor. Evet zaten önemli olan bu değil midir ? Oyunu kontrol altına almak ve artık maçı senin yönetmeni kastediyorum... Karşındaki Hero kasamayınca, Item Build tamamlayamayınca, yeterince ezmiş olmuyor musun ? Hoş diğer Hero'lar da boş durmuyorlar ya ? LeBlanc oyunu çeviremez, ama oyunun gidişatını etkiler.

Yok. Takımına bakıyor, LeBlanc sadece Kill alır. Zaten Assassin gibi bir şey. Bir çok kez adamları böğürttüğüm oyunu kaybettim LeBlanc'la.

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı