Yeni internet sağlıyıcısı tavsiyesi

Türksat'ın 100'e 5'lik bir paketini kullanıyorum ve cidden de bu hızlara ulaşa biliyorum ancak akıllı internet diye saçma bir şey olduğu için akşam 7 ile 12 arasında hız 24'e 5 oluyor. Ancak 4 yıldır kullanmamıza rağmen anca yılda 3 4 defa kopmalar oluyor oda hep gece saatlerinde.

Hocam bu konulara fazla hakim değilim. Şu an Türk Telekom dışında düzgün firma arıyorum. Hocam tavsiye edebileciğiniz firma var mı?

Tamamiyle fiyat bazlı tavsiye vereceğim. 35 Mbps kullanırım diyorsan NetSpeed ( 63, 00 TL 100GB kota var ama kotayı aşarsan 76 TL'ye ulaşınca sınırsız oluyor. İstersen kotasız 35 Mbps bağlattır o da zaten 76 lira ) altyapımın tamamı hızları kullanmak istiyorsan da TurkNet kullanabilirsin. ( İlk başta 35 tanımlanır daha sonra yükseltirsen 95 lira ya tamamı hızları kullanabilirsin. ) TurkNet'in 35 Mbps'i ise 85 lira aklında bulunsun.
Hocam TurkNet kullanırsan davet kodumu kullanırsan sevinirim ikimizde 1 ay bedava kullanalım. CWT22CD32WSO

Tamamiyle fiyat bazlı tavsiye vereceğim. 35 Mbps kullanırım diyorsan NetSpeed ( 63, 00 TL 100GB kota var ama kotayı aşarsan 76 TL'ye ulaşınca sınırsız oluyor. İstersen kotasız 35 Mbps bağlattır o da zaten 76 lira ) altyapımın tamamı hızları kullanmak istiyorsan da TurkNet kullanabilirsin. ( İlk başta 35 tanımlanır daha sonra yükseltirsen 95 lira ya tamamı hızları kullanabilirsin. ) TurkNet'in 35 Mbps'i ise 85 lira aklında bulunsun.
Hocam TurkNet kullanırsan davet kodumu kullanırsan sevinirim ikimizde 1 ay bedava kullanalım. CWT22CD32WSO.

Hocam kodu not aldım. İkisi arasından birini seçeceğim. TurkNet'te müşteri hizmetleri hakkında olumsuz yorumlar var. Sizin deneyim müşteri hizmetlerine ulaşmada sorun çektiniz mi?

Son düzenleme:
3 Yıldır aşkın süredir NetSpeed kullanıyorum tavsiye ederim. Sorgulama sitesinde bana 19 Mbps yazıyor 145 metre mesafeden ama ben 35'lik paketten 30-34 arası hız alıyorum. Bu süreç içerisinde iki defa Türk Telekom kaynaklı kesintim oldu onun haricinde sıkıntım olmadı.

Son düzenleme:
3 Yıldır aşkın süredir NetSpeed kullanıyorum tavsiye ederim. Sorgulama sitesinde bana 19 Mbps yazıyor 145 metre mesafeden ama ben 35'lik paketten 30-34 arası hız alıyorum. Bu süreç içerisinde iki defa Türk Telekom kaynaklı kesintim oldu onun haricinde sıkıntım olmadı.

Müşteri hizmetlerine ulaşmada sıkıntı oluyor mu hocam?

TurkNet'te müşteri hizmetleri hakkında olumsuz yorumlar var. Sizin deneyim müşteri hizmetlerine ulaşmada sorun çektiniz mi?

Hiçbir zaman sıkıntı yaşamadım. Genelde 2 saat içinde sorun çözülüyor.
35 kullanırım diyorsan NetSpeed'e geç boşuna aylık 10 lira fazla verme. Ama TurkNet'te 100 Mbps bile alabilirsin altyapın çok iyi.

Hiçbir zaman sıkıntı yaşamadım. Genelde 2 saat içinde sorun çözülüyor.
35 kullanırım diyorsan NetSpeed'e geç boşuna aylık 10 lira fazla verme. Ama TurkNet'te 100 Mbps bile alabilirsin altyapın çok iyi.

Hocam aklımda iki fikir var. İlki NetSpeed'de 75Mbps 95 lira. TurkNet'te 100Mbps'de 95 TL gelecek. Altyapım 82Mbps olduğundan Max bunu alırım herhalde. Ama iki tarafta üzmez gibi geliyor.Ek olarak galiba NetSpeedin uploadı daha fazla.
En son kesintim geçen haftaydı ve pandemi döneminde olmasına rağmen en fazla 5 dakika içerisinde bağlantı sağladım.
(Eğer NetSpeed düşünürseniz aylık 5 TL'lik indirim için referans kodu gönderebilirim.)

Hocam NetSpeed'le TurkNet arasındayım. Kodu atabilir misiniz?

Benim altyapim 68 mbps maximum yazana gore ama 100 mbps alabiliyorum. Modem arayuzunde ise 130 mbps yaziyor aklinizda bulunsun.
Su anda upload hepsinde ayni 35/6 35 ustu/8

Yeni konular

Geri
Yukarı