Yeni internete yalnızca Xiaomi telefonlar bağlanabiliyor

Daha fazla  
Yeni bir internet aldim. Birkaç güne gelip kurdular fakat sadece Xiaomi telefonlarda internete bağlanabildim. Diğer denediğim 5 farkli telefonda internet yok, bağlanti var hatasi verdi. Müşteri hizmetlerine sordum, telefonun bozuk dedi. 5 telefonda mı bozuk? Hatta telefonlardan birini daha yeni aldık. Şimdiden yardiminiz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
WiFi ağına bağlanamamayı kastediyorsanız modem arayüzünden şifreleme protokolünü WPA -WPA2 olarak değiştirip deneyebilirsiniz. Ayrıca kablosuz frekansı 5GHz olabilir, bunu 2.4Ghz e indirirseniz muhtemelen uyumluluk sorunu çekmezsiniz.

Yeni bir internet aldim. Birkaç güne gelip kurdular fakat sadece Xiaomi telefonlarda internete bağlanabildim. Diğer denediğim 5 farkli telefonda internet yok, bağlanti var hatasi verdi. Müşteri hizmetlerine sordum, telefonun bozuk dedi. 5 telefonda mı bozuk? Hatta telefonlardan birini daha yeni aldık. Şimdiden yardiminiz için teşekkürler.

Modem ile telefonların teknolojileri uyuşmuyordur.
Modem ayarlarından bağlantı seçeneklerini çoğaltmanızı öneririm. Bu şekilde eski ürünlerde bağlanabileceklerdir.

İnternet sağlayıcınızı arayıp kullanıcı adı ve şifrenizi isteyin daha sonra marka ve model yazarak baştan kurulum yapın. Ve @keremkarakaya arkadaşımızın da söylediği gibi bağlantı seçeneklerini çoğaltmayı deneyin.

5 GHz oldugundan olabilir.

5 GHz oldugundan olabilir.

İnternet sağlayıcınızı arayıp kullanıcı adı ve şifrenizi isteyin daha sonra marka ve model yazarak baştan kurulum yapın. Ve @keremkarakaya arkadaşımızın da söylediği gibi bağlantı seçeneklerini çoğaltmayı deneyin.

Wi-Fi ağına bağlanamamayı kastediyorsanız modem arayüzünden şifreleme protokolünü WPA -WPA2 olarak değiştirip deneyebilirsiniz. Ayrıca kablosuz frekansı 5GHz olabilir, bunu 2.4GHz'e indirirseniz muhtemelen uyumluluk sorunu çekmezsiniz.

Modemi fabrika ayarlarına döndürdünüz mü?

Hepinize teşekkürler ceza yediğim için cevap veremedim soyledikleriniz sayesinde sorunum çözüldü.

Geri
Yukarı