Yeni iPhone Duyurulunca iPhone XS İndirime Girer mi?

0BeAu7

Decapat
Arkadaşlar selamlar. Yeni telefon alacaktım Apple'ın lansmanının olduğunu hatırladım ve de yeni telefonlar çıkınca telefonlar indirime girer diye bekliyorum. Teknosa'da şu an iPhone XS 9899 lira. Yeni telefonların lansmanı yarın olacak. Sizce indirime ne zaman girer ve de girince ne kadar indirime girer? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamlar. Yeni telefon alacaktım Apple'ın lansmanının olduğunu hatırladım ve de yeni telefonlar çıkınca telefonlar indirime girer diye bekliyorum. Teknosa'da şu an iPhone XS 9899 lira. Yeni telefonların lansmanı yarın olacak. Sizce indirime ne zaman girer ve de girince ne kadar indirime girer? Teşekkürler.

Hemen düşmeyeceğini düşünüyorum. Piyasaya çıktıktan sonrasını beklemek gerek. Tanıtılmasıyla eski modellerde fiyatların düşeceğini sanmıyorum.

Telefon 9900 TL. İndirime girse 8500-9000 TL'ye falan gelir. Hadi diyelim 7500'lere geldi, zaten bu fiyatlara çıktıysanız şuan beklemenin bir gereği olmadığı düşüncesindeyim. İhtiyacınız varsa yarın gidip alabilirsiniz, gayet güzel bir telefon.

Telefon 9900 TL. İndirime girse 8500-9000 TL'ye falan gelir. Hadi diyelim 7500'lere geldi, zaten bu fiyatlara çıktıysanız şuan beklemenin bir gereği olmadığı düşüncesindeyim. İhtiyacınız varsa yarın gidip alabilirsiniz, gayet güzel bir telefon.

Aynen. Yani fiyatı 4500TL civarına inmez. 8000-9000 TL bütçelere çıkılabiliyorsa hemen alınabilir hatta ve hatta direk yeni modele bile yönelmek bile mantıklı olabilir.

iphone xs şuan 999 dolar değil mi ? Yeni çıkacak olan iphone 11 pro yani yeni modeli yine aynı şekilde 999 dolar olarak çıkacak amerikada yani bence bekle ve yeni çıkanı al hemen hemen aynı fiyat olması gerekiyor yada xs al ama bu fiyata alma indirime girerse al sonuçta bugün yeni modeli çıkıyor.

Amerika fiyatlarında 100 dolar civarı düşüş olacak. Geçen lansmanda olduğu gibi Türkiye fiyatlarına lansmanla beraber zam yapmazlarsa fiyat düşecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı