Yeni ISS önerisi

• Konuyu başlatan SkyFi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 723

Sizce Hangisi?

• Turkcell Superonline

Oy: 8 23,5%
  • Vodafone

Oy: 0 0,0%
  • Kablonet

Oy: 1 2,9%
  • Turknet

Oy: 19 55,9%
  • Millenicom

Oy: 0 0,0%
  • Netspeed

Oy: 3 8,8%
  • Türk Telekom (Fiber)

Oy: 3 8,8%

• Oy verenlerin toplamı
    34
Eğer Turkcell Superonline Online fiber varsa mutlaka Turkcell kullan unutmamak lazım ISS'ler en iyi hızı kendi altyapılarında verirler TurkNet'e geçersen adamakıllı destek bile yok ve sık sık internet kesiliyor bence en yüksek ve kesintisiz interneti Turkcell Superonline verecektir.

Destekleri var. Surekli interet kesilmiyor. Destej kaydi aciyorsun 5dk sonra seni arayip bilgi aliyorlar. 2 yıldır kullandim toplasan 2 3 kez kesilmistir o da calismalardan dolayi.

Bende kullandım 10'larca kere kesildi her altyapida farklılık gösteriyor ve destek gerçekten çok az.

Altyapin iyi olduktan sorun olacagini dusunmuyorum desteklerinden memnunum ben.
Bende kullandım 10'larca kere kesildi her altyapida farklılık gösteriyor ve destek gerçekten çok az.

Taahhüt yok zaten begenmezsen 1 2 hafta icinde Superonline'a gecersin.

Dostlar bu mevzu altyapı mevzusu zaten alt yapın hangi ISS'de daha iyi performans veriyorsa onu kullanmak gerekiyor sırf marka ismi için fanboyluk yapıp sorun yaşamaya gerek yok sadece müşteriyi aptal yerine koyup vadettiği hızı sağlamayan teknik desteği kötü olan ISS'lerden kaçınmak gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı