Yeni Karakter Alacağım

Bay J

Hectopat
Arkadaşllar LoL'de karekter alacağım ama karasız kaldım. Dariusmu nidaleemi yoksa yasuo mu alıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:

byhunter

Hectopat
Çok iyi bir oyuncuysan Zed'i alabilirsin yada GangPlank alabilirsin .

A

Ahmett

Ziyaretçi
GangPlank bu aralar bedava gir bak hoşuna girdese onu al yoksa yasuo yu tercih ederim.

KS
B

Bay J

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:

quArex

Hectopat
Yer
İzmir
Mid herosu arıyorsan FİZZ'in üstüne yok bence. Yasuo hariç herkese counterlar. Earlyde pasif kalıp, Latede ofansif oynarsan çok rahat kill alırsın. TR serverinde şuan Freelerde bir bak istersen :)

Braum geldikten sonra 4800 IP'ye düştü. Nidale konusundada ilk 20 level çok iyi iş görür ama ilerledikçe tecrübeli adamlarla iş yapmaz. Q tutturamazsın yani. Gangplankte op solo herolarından ama ultisi bence hiçbir işe yaramıyor. Sadece yavaşlatmak için atıyorsun o kadar...

Arslan Bek

Hectopat
Yeni girdim ve inanın pişman oldum. Küfürler, hakaretler havada uçuşuyor. Bence Türkiye sunucusundaki chat paneli devre dışı bırakılmalıdır. Her oynadığımda en az 2 kişiyi report ediyorum.

Ahmet54

Kilopat
Yer
Sakarya
Yeni girdim ve inanın pişman oldum. Küfürler, hakaretler havada uçuşuyor. Bence Türkiye sunucusundaki chat paneli devre dışı bırakılmalıdır. Her oynadığımda en az 2 kişiyi report ediyorum.
O kişileri hiç kafaya takma o kişiler genellikle 10 ile 15 yaş tayfası oluşturuyor :D

Matte

Hectopat
İlk soru şu senin main lane 'nin ne yani en çok oynadığın koridor hangisi ?

Yukarı