Yeni Karakter Alacağım

ANKARALI BELA

Kilopat
Yer
Köy
Daha fazla  
Meslek
Çoban
Arkadaşllar LoL'de karekter alacağım ama karasız kaldım. Dariusmu nidaleemi yoksa yasuo mu alıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Mid herosu arıyorsan FİZZ'in üstüne yok bence. Yasuo hariç herkese counterlar. Earlyde pasif kalıp, Latede ofansif oynarsan çok rahat kill alırsın. TR serverinde şuan Freelerde bir bak istersen :)

Braum geldikten sonra 4800 IP'ye düştü. Nidale konusundada ilk 20 level çok iyi iş görür ama ilerledikçe tecrübeli adamlarla iş yapmaz. Q tutturamazsın yani. Gangplankte op solo herolarından ama ultisi bence hiçbir işe yaramıyor. Sadece yavaşlatmak için atıyorsun o kadar...

Yeni girdim ve inanın pişman oldum. Küfürler, hakaretler havada uçuşuyor. Bence Türkiye sunucusundaki chat paneli devre dışı bırakılmalıdır. Her oynadığımda en az 2 kişiyi report ediyorum.

Yeni isen Fizz alabilirsin. Skillshot başarılı isen Nidalee al, yeni gelecek yama ile Q skilli çok daha az vuracak olsa da menzili genişleyecek.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı