Yeni klavye düzgün çalışmıyor

erenxdxd54

Picopat
Katılım
17 Ocak 2021
Mesajlar
341
İyi günler. Benim yakın zamanda klavyem bozuldu ve yenisini taktım. Ama o günden beri PC sapıtmış durumda. Klavyede fonksiyon tuşlarının bulunmamasına rağmen ses açıp kapıyor veya hesap makinesi açıyor. Bunlar da işlemciyi fazla ısındırıp PC'nin kendini kapamasına neden oluyor. Acaba ne yapabilirim?
 

Riselia

Hectopat
Katılım
26 Ağustos 2016
Mesajlar
20
Başka bir bilgisayarda deneyin ilk önce hala aynı ise ve yeni aldıysanız iade/değişim isteyebilirsiniz. Yeni değilse garantiden değişim isteyin, hiçbirini yapamıyorsanız googleda 'keyboard chatter'ı aratırsanız bazı yazılımlar bulacaksınız onları deneyebilirsiniz. Oda olmuyorsa malesef çöpe.

Klavyede o tuş bulunmamasına rağmen denediğiniz her bilgisayarda bu davranışı sergiliyorsa benim tahminim klavyenin mikroişlemcisinde problem vardır. Not düşeyim hesap makinesini klavye açamaz açıkcası :D
 
KS
erenxdxd54

erenxdxd54

Picopat
Katılım
17 Ocak 2021
Mesajlar
341
Başka bir bilgisayarda deneyin ilk önce hala aynı ise ve yeni aldıysanız iade/değişim isteyebilirsiniz. Yeni değilse garantiden değişim isteyin, hiçbirini yapamıyorsanız Google'da 'keyboard Chatter'ı aratırsanız bazı yazılımlar bulacaksınız onları deneyebilirsiniz. Oda olmuyorsa maalesef çöpe.

Klavyede o tuş bulunmamasına rağmen denediğiniz her bilgisayarda bu davranışı sergiliyorsa benim tahminim klavyenin mikroişlemcisinde problem vardır. Not düşeyim hesap makinesini klavye açamaz açıkcası :D.

Maalesef deneyebileceğim başka bir bilgisayar yok. Önceki klavyemde değişik bir tuş vardı. Ona basınca açıyordu hesap makinesini 😀
 

Yeni konular

Yukarı