Yeni laptop alınca ne yapılmalı?

Tom Ganks

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Dün yeni bir dizüstü aldım. Lenovo Idepad 310. Vatanda 10 dakika bir kurulum yapıp verdiler. Neler yapmalıyım? Driver kurmak için hangi programları yüklemeliyim? Antivirüsü falan kaldırmalı mıyım? Güvenlik duvarını kapatmalı mıyım? Dün gece CS:GO indirdim en düşükte 30 FPS aldım. Bunu da laptobun yeni olmasına bağlıyorum. Güncelleme falan yapılmamıştır diye. Laptobun daha önce kullanılmış olup olmadığını öğrenmek için ne gibi testler yapmalıyım?

Sistemim:
i5 7200u
GT 920M
4GB RAM
1TBB HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Geforce Experience diye bir program vardır onu seç ve güncellemelere bak, NVIDIA denetim panelinden oyunun exe'sini seçip yüksek performans seçeceksin.

Geforce Experience diye bir program vardır onu seç ve güncellemelere bak, NVIDIA denetim panelinden oyunun exe'sini seçip yüksek performans seçeceksin.

Hocam selamun aleyküm. Dediğiniz gibi yaptım. Lenovo cihazıma bağlandı ekran kartı dahil her şeyi güncelledik beraber. Biosda güncel. Lakin CS:GO'da en düşük ayarlarda 1024x768de 30fps alıyorum. Entegre grafiği seçtiğim zamanda 100fpsye kadar çıkabiliyor. Sorun sizce nerede?

Lenovo'nun bağlanma servisimi var? Bilmiyordum ama belki 920M bozuktur git bir telefonla konuş yada aldığın yere götür sorunlarını anlat.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı