Çözüldü Yeni laptopta ağ görüntülenemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eam11

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar. FreeDOS olup Windows 10 kurduğum laptopum hiçbir ağ veya Ethernet'e bağlanmıyor, görmüyor. Çözümü olan varsa yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    149,4 KB · Görüntüleme: 23
  • image.jpg
    image.jpg
    136,9 KB · Görüntüleme: 25
Arkadaşlar arkadaşın Wi-Fi driverı kurulu değil gidip ethernet driverı linki atıyorsunuz. Laptopunuzun marka ve modelini buraya yazın Wi-Fi driver linkini atalım size. Diğer bütün driverlar windows update ile yüklenir otomatik olarak.

Arkadaşlar arkadaşın Wi-Fi driverı kurulu değil gidip ethernet driverı linki atıyorsunuz. Laptopunuzun marka ve modelini buraya yazın Wi-Fi driver linkini atalım size. Diğer bütün driverlar windows update ile yüklenir otomatik olarak.
Asus Tuf FX706LI-HX175
normal bir şekilde windows 10 kurdum neden internete bağlanamıyorum? wifi sürücüsü olmamalı mıydı en azından ?

Asus Tuf FX706LI-HX175
normal bir şekilde windows 10 kurdum neden internete bağlanamıyorum? wifi sürücüsü olmamalı mıydı en azından ?

Bazı Wi-Fi kartları generic driverlar tarafından desteklenmiyor. Bundan dolayı görmemesi normal.

Geri
Yukarı