Çözüldü Yeni laptopta ağ görüntülenemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eam11

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar. FreeDOS olup Windows 10 kurduğum laptopum hiçbir ağ veya Ethernet'e bağlanmıyor, görmüyor. Çözümü olan varsa yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    162,1 KB · Görüntüleme: 28

Dosya Ekleri

• 1A91EC85-EBAB-4644-903C-BB01F116535C.jpeg
    1A91EC85-EBAB-4644-903C-BB01F116535C.jpeg
    85,6 KB · Görüntüleme: 26
Evet MediaTek donanım kimliğinden arattığıma göre Mediatek MT 7921.
Anlamadığım olay tüm satış sitelerinde bu model için Intel Wifi 6 AX200 Wi-Fi kartı bulunduğu yazıyor. Satıcılar açıklamaları kopyala yapıştır yapmasaydı keşke.
yarım saat önce şöyle bi değişiklik olmuştu ama şu an o da yok

hocam bunu da denedim olmuyor kafayı yiyeceğim
Bilgisayarı yeniden başlatıyorsunuz değil mi kurulum yaptıktan sonra? Bir de Windows sürümünüz nedir?

Anlamadığım olay tüm satış sitelerinde bu model için Intel Wifi 6 AX200 Wi-Fi kartı bulunduğu yazıyor. Satıcılar açıklamaları kopyala yapıştır yapmasaydı keşke.

Bilgisayarı yeniden başlatıyorsunuz değil mi kurulum yaptıktan sonra? Bir de Windows sürümünüz nedir?
hocam şimdi oldu teşekkür ederim

hocam şimdi oldu teşekkür ederim
Rica ederim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Aynı sorunu yaşayan arkadaşların da çözüme hızlı ulaşabilmesi için link attığım mesajımı en iyi cevap/çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.
Bende anlamadım Wi-Fi 6 diye yutturuyorlar herhalde.

Diğer driverları unutma güncel kur.
Asus yutturma yapmaz genelde. Satıcılardan biri yanlış özellikleri açıklamaya koymuştur, diğer satıcılar da kopyala yapıştır yaptığı için yayılmıştır benim düşüncemle.

Geri
Yukarı