Yeni Malatyaspor 1 - 1 Beşiktaş

patrickmahomes

Centipat
Daha fazla  
13:30'daki maçla ilgili fikirlerimizi paylaşabiliriz arkadaşlar. Ben açıkçası bu sezonki kadar bahtsız bir Beşiktaş izlediğimi hatırlamıyorum. Hem Sergen Hoca dönemi, hem o ayrıldıktan sonraki dönem, maç içlerinde cidden başımıza gelmeyen kalmadı. Geçtiğimiz sezon tüm şans haklarımızı harcamışız gibi resmen :) Onun dışında bugünkü oyunu çok beğendim, şu soğukta ve şu zeminde daha dominant bir oyun olamazdı. Pozisyon vermediğimiz bir maçtı, topu içeri sokamadık sadece. Pjanic ve Necip'i çok beğendim ben, Necip penaltı pozisyonu hariç çok iyiydi. Önümüzdeki dönemde stoperde onunla devam ederiz gibi duruyor. Gerçekçi bir şampiyonluk şansımız kalmadığı için transfer yapılmasına gerek duymuyorum ben, bakalım yönetim nasıl düşünüyor...

13:30'daki maçla ilgili fikirlerimizi paylaşabiliriz arkadaşlar. Ben açıkçası bu sezonki kadar bahtsız bir Beşiktaş izlediğimi hatırlamıyorum. Hem Sergen Hoca dönemi, hem o ayrıldıktan sonraki dönem, maç içlerinde cidden başımıza gelmeyen kalmadı. Geçtiğimiz sezon tüm şans haklarımızı harcamışız gibi resmen :) Onun dışında bugünkü oyunu çok beğendim, şu soğukta ve şu zeminde daha dominant bir oyun olamazdı. Pozisyon vermediğimiz bir maçtı, topu içeri sokamadık sadece. Pjanic ve Necip'i çok beğendim ben, Necip penaltı pozisyonu hariç çok iyiydi. Önümüzdeki dönemde stoperde onunla devam ederiz gibi duruyor. Gerçekçi bir şampiyonluk şansımız kalmadığı için transfer yapılmasına gerek duymuyorum ben, bakalım yönetim nasıl düşünüyor...
İstanbul takımları bitmiş.

Fenerbahçe'li biri olarak hem Beşiktaş hem Fenerbahçe maçını izledim. Öncelikle batshuayi çok iyi bir forvet değil. Aboubakar gibi değil. Kanata kayan forvet. Önemli oyuncular var ama sonuç yok. Ghezzal her seferinde topu sola çekip vuruyor. Aynı takiği yıllar önce kaka yapardı. Kaka yapıyordu sen yapamıyorsun neden zorluyorsun anlamadım. Genel olarak 3 büyükler kötü. Kötü olmasının sebebi şöyle. Perreira dediği gibi UEFA kupası alacak düzeyde takım değiliz dediğinde. Herkes homurdandı. İyi futbolculara sahip değiliz. Bunu kabul edelim. Artık karşı takımlar da kötü oyunculardan kötü futbolculardan oluşan takım değiller.

Geri
Yukarı