Yeni Matrix Filmi Geliyor

SonTolga

Hectopat
Daha fazla  
Bir efsane olan Matrix film serisinin 4. Filmi resmen geliyor üstelik baş rolde Keanu Reeves. Haberin doğruluğu ne kadar bilemeyiz ama seriye yeni bir film daha ekleniyor. Ayrıca Trinity rolünde Carrie-Anne Moss olacak.
Söylentiler umarım doğrudur Morpheus karakterinin de aynı kişi olması dileğiyle.
Sizin Matrix serisinde en sevdiğiniz sahne neresiydi? Benim en sevdiğim sahne Neo'nun hap seçim sahnesi, filmin gidişatını belirledi sonuçta.
İyi forumlar!

Kaynak: Matrix 4, Keanu Reeves ile Resmen Geri Dönüyor!

Son düzenleyen: Moderatör:
Niyeyse pek sağlam bir film olamayacak gibime geliyor. Para kazanmak için mi çekiyorlar anlamadım.

Neo öldü zaten ondan sonrasını devam filmi olarak çekseler tamam da Neo niye tekrar geliyor 🙂

Efsane olarak bildiğimiz tanıdığımız film serilerinin hortlatılması en nefret ettiğim şey. Bir yapım ancak ve ancak tadında bırakıldığı zaman aklımda efsane olarak kalıyor.

"Biraz daha ekmeğini yiyelim" düşüncesinde bir film çıkabilir diye düşünüyorum. Son zamanlarda bu tür filmler türemeye başladı. Yine de umudum yok değil, beklentimi düşük tutmaya çalışıyorum. Güzel bir şekilde çıkmasını çok isterim.

Bir şeyi de tadında bırakmayı sevmiyorlar, şimdiden filmin kötü olacağına dair hisler doğdu bile içimde, ama umarım yanılırım,, Sylvester Stallone'un yeni Rambo filmi çekmesinden daha farklı görmüyorum bunu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı