Yeni Microsoft Edge

Swind

Kilopat
Daha fazla  
Google Chrome'dan yeni Microsoft Edge tarayıcısına geçtim. Herhangi bir sitenin URL'sini yazıp entera bastıktan sonra yazdığım ilk şeyi tekrar URL kısmına yazıyor, Google Chroma'de örnek vermek gerekirse Google Çeviri'de direkt çeviri kısmına yazıyordu. Bunun bir ayarı var mı?

Google Chrome'dan yeni Microsoft Edge tarayıcısına geçtim. Herhangi bir sitenin URL'sini yazıp entera bastıktan sonra yazdığım ilk şeyi tekrar URL kısmına yazıyor, Google Chroma'de örnek vermek gerekirse Google çeviri'de direkt çeviri kısmına yazıyordu. Bunun bir ayarı var mı?

Yanlış anlamadıysam Edge'de üst kısma herhangi bir URL yazdıktan sonra gelen sitede herhangi bir yazı yazarsanız tekrar o üst kısma (URL olarak) yazıyor yani örnek olarak sosyale bir şey yazacakken yazamıyor. Diğer tarayıcılarda durum olması gerektiği gibiymiş ve bu yüzden Edge'de yaşanan bu sorunun çözümünü istemiş.

Benim çözümüm: Eğer öyleyse Opera veya tekrardan Chrome kullan bu kadar basit :)

Son düzenleme:
Yanlış anlamadıysam Edge'de üst kısma herhangi bir URL yazdıktan sonra gelen sitede herhangi bir şey yazarsanız tekrar o üst kısma yazıyor. Bunun çözümünü istemiş.
Benim çözümüm: Eğer öyleyse Opera veya tekrardan Chrome kullan bu kadar basit :)
Evet bunu demek istemiştim biraz karışık anlatmışım galiba.
@Staj Yapan Donanımcı, eğer konu saihibi belirttiğin sorunu yaşıyorsa sekmeyi kapatıp yeniden açması veya tarayıcısını yeniden başlatması gerekiyor. Eski güncellemelerde bu sorun yaşanabliyordu. Fakat son çıkan sürümlerle beraber bu durumu azalttılar.
Daha 2 gün önce indirdim son sürümdür diye düşünüyorum.
Tab tuşuna basabilirsin.
Tab tuşuna bastığımda url kısmının sağındaki favorilere ekleme yerine atıyor, değişen bir şey olmuyor.

Geri
Yukarı