Yeni monitörde Değişik renkte pixeller

nanVic

Hectopat
Merhaba, dün sipariş verdiğim BenQ XL2411P Monitör elime ulaştı. Tüm ayarları yaptım ve kullanıma başladım. Fakat renklerde karmaşıklıklar oluyor. Nasıl anlatacağımı bilmiyorum ama, örneğin kırmızı bir desen üzerinde Mavi, Yeşil, Siyah gibi renk pixelleri oluyor. Kendi ekranımdan aldığım renk fotoğrafı sizde muhtemelen bendeki gibi gözükmeyecek fakat denemekte fayda var. Bu Pixellerin yeri sabit değil neredeyse monitörün tamamında var.
ass.png

Goruntuyu PrintScreen ile degil de fotograf makinesi - telefon ile cekersen daha iyi anlasilir. Hatta bir kac saniyelik video da olabilir. Oncelikle monitor kablonu degistirmeni tavsiye ederim.
Screenshot ile belli olmuyor mu ?
Display port ile bağlanıyorum monitörü dün aldım DVI kablom var deneyebilirim fakat DVI ile 144hz alabilir miyim?

Dostum sence Screenshot ile belli olabilir mi? Misal telefonun ekranı kırılınca arkadaşına Screenshot mı gönderiyorsun kırık ekranı görmesi için 😀
Telefon ilede belli olmuyor ki, iki ara bi derede kaldım

Dosya Ekleri

• 20191029_030507.jpg
    20191029_030507.jpg
    781,1 KB · Görüntüleme: 94
  • 20191029_030459.jpg
    20191029_030459.jpg
    431,4 KB · Görüntüleme: 102
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı