Yeni Monster laptopta Windows 11 kurulmuyor

Sorun eski Monsterlardaydı zaten. Onlara da yeni bir BIOS update geldi ve problem ortadan kalktı. Şu an sorunsuz çalışıyor.
Yeni bir cihaz geldi elime Abra A5 v17.2.3 ondada sorun mevcut.
Sorunum çözüldü dostlarım
Monster 'a mail attım bana modelimin güncel Windows 11 için olan BIOS sürümünü atın diye böyle bir mail karşılık aldım indirdim ve şuan kuruyorum
Düzeltme: Ekde paylaşılmış olan linkteki BIOS'u Abra A5 v17.2.3 için kullandım ve sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Bios güncellemesi ile Windows 11 kurdum sorunsuz bir şekilde ama ekran kartı sürücüsü yükleyemedik Windows 11 problemli geldi bana güncellemesini alayım derkek Windows bozuldu bende Windows 10 a geri döndüm Windows 11 serüvenim başlasamadan bitti

Bios güncellemesi ile Windows 11 kurdum sorunsuz bir şekilde ama ekran kartı sürücüsü yükleyemedik Windows 11 problemli geldi bana güncellemesini alayım derkek Windows bozuldu bende Windows 10 a geri döndüm Windows 11 serüvenim başlasamadan bitti
Hangi model sizin bilgisayar?

Kurulmakta sorunsuzca her şey.
1638106963783.png

Eski Monster T5 v19.1'e yükseltme ile Windows 11 geçtim sorunsuz kullanıyorum.
Özellikler i7 9750H ve 1660 Ti.
Yükseltme ile geçmeyi deneyebilirsiniz.

Ben sıfırdan kurdum format atayım dedim o yüzden verimsiz oldu 5 gün uğraştım yapmak için yapınca da böyle olunca iyice dellendim Windows 11 kendisi yayınlasin yaparım artık

Yeni konular

Geri
Yukarı