Yeni Msi ge60/ge70 Fiyat

ghost5369

Hectopat
8 Haziran'da Msi ge60 0nd-412TR almayı planlıyorum. Yenilerin fiyatı ne kadar olur bütçem 2400 TL zorlarsam 2500 TL onun haricinde alamam eğer 2500 TL'yi geçerse şimdiki ge60'ların fiyatının düşmesini bekleyemem onu da söyleyeyim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Hmm şimdi anladım kusura bakma dostum :) E tabi biraz fiyatı artmış halde sunarlar sonuçta fabrika yeni bir cihaz üretiyor ve bu cihaz için yepyeni donanımlarda kullanılıyor ve buna orantılı olarak da fiyatı da artıyor.Bana kalırsa bekle çünkü benimde 2700 tl bütçem var ve yeni ürünleri bekliycem.Ekran kartları da değişicek heralde dahada performanslı olurlar bekle dostum 2500 tl'ni sakla 1 hafta veya 2 hafta sonra bi 100 tl daha koyup yenilerini al. ;)

Oyun bilgisayarı istiyorsan eğer notebook pek önermem.
Çok iyi soğutabilmen gerekiyor yoksa oyunlarda takılma ve donma çok olur.

Hmm şimdi anladım kusura bakma dostum :) E tabi biraz fiyatı artmış halde sunarlar sonuçta fabrika yeni bir cihaz üretiyor ve bu cihaz için yepyeni donanımlarda kullanılıyor ve buna orantılı olarak da fiyatı da artıyor.Bana kalırsa bekle çünkü benimde 2700 tl bütçem var ve yeni ürünleri bekliycem.Ekran kartları da değişicek heralde dahada performanslı olurlar bekle dostum 2500 tl'ni sakla 1 hafta veya 2 hafta sonra bi 100 tl daha koyup yenilerini al. ;)
Önemli değil :D Cevap için teşekkür ederim.Yaklaşık 3 veya 4 senedir bu anı bekliyorum yeni çıkanlar da tahmin ettiğim gibi ve senin de dediğin gibi en az 2600 2700 TL civarı olur ve ben bu bütçeye çıkabileceğimi sanmıyorum :D Zaten aileye karşı gelerek zorla alıyorum daha fazlası sanıyorum olmaz :) Msi ge60'ın beni 3 sene götürebileceğini düşünüyorum.4.senem'de artık öss filan pek gerekmez zaten :D Ayrıca 12 taksitle sanalmarketim.com'dan alacağım.
Oyun bilgisayarı istiyorsan eğer notebook pek önermem.
Çok iyi soğutabilmen gerekiyor yoksa oyunlarda takılma ve donma çok olur.

Cevap için teşekkürler.Evet bunun için masaüstü konusu açmıştım ama sonradan vazgeçtim çok iyi bi soğutucu alabilirim bu konuda bi sıkıntım yok bence.

Cevap için teşekkürler.Evet bunun için masaüstü konusu açmıştım ama sonradan vazgeçtim çok iyi bi soğutucu alabilirim bu konuda bi sıkıntım yok bence.

2650 TL civarında bir fiyat ile satışa çıkacak diye tahmin ediyorum. Eğer ben laptopu fişe takıp oynayacağım, işim olduğunda fişten çıkarıp batarya ile kullanacağım dersen laptop alabilirsin fakat şarj edip de sağda solda oynamayı unut. Hem performans olarak hem de batarya süresi 3 saat olduğundan kötü... Tabii neredeyse bütün laptoplar böyle ve oyun oynarken 3 saat gidiyor. MSI soğutma konusunda laptoplarda bir adım önde. Gerçekten iyi bir soğutmaya sahip ürünleri, diğer laptoplar kadar üst bir ısınma problemi olacağını sanmıyorum.

2650 TL civarında bir fiyat ile satışa çıkacak diye tahmin ediyorum. Eğer ben laptopu fişe takıp oynayacağım, işim olduğunda fişten çıkarıp batarya ile kullanacağım dersen laptop alabilirsin fakat şarj edip de sağda solda oynamayı unut. Hem performans olarak hem de batarya süresi 3 saat olduğundan kötü... Tabii neredeyse bütün laptoplar böyle ve oyun oynarken 3 saat gidiyor. MSI soğutma konusunda laptoplarda bir adım önde. Gerçekten iyi bir soğutmaya sahip ürünleri, diğer laptoplar kadar üst bir ısınma problemi olacağını sanmıyorum.
Cevap için teşekkürler.Evet ben şu an ki toshiba a300'üde sadece fişe takılı kullanıyorum.Zaten oyun için batarya kullanmak bence saçma.Bi yere gitsem bile fişe takıp oynarım diye düşünüyorum.Msi'ın bu konuda önde olduğunu duymuştum ama tam emin değildim sizden de onayladım :D Artık almamak için hiç bi sebep yok hem de bu fiyata...

Cevap için teşekkürler.Evet ben şu an ki toshiba a300'üde sadece fişe takılı kullanıyorum.Zaten oyun için batarya kullanmak bence saçma.Bi yere gitsem bile fişe takıp oynarım diye düşünüyorum.Msi'ın bu konuda önde olduğunu duymuştum ama tam emin değildim sizden de onayladım :D Artık almamak için hiç bi sebep yok hem de bu fiyata...

Dün sadecenotebook müşteri hizmetleriyle görüştüm yeni msi ilerin üç aşağı beş yukarı haziran sonu gibi geleceğini söyledi.Fiyat olarak bende sana cevap verecektim ceza aldığımdan beklettim fiyat olarak tahmini 2700 felan olur çünkü bu msi ler geçen haziranda çıktığında fiyatı böyleydi :like:

Arkadaşlar yeni fark ettim , pcdepo ürünler eklenmiş ama stokları gelmesi haziran sonunu bulur. Win8 yerine Freedos gelseymiş daha iyi olurdu , en azından fiyat biraz kısılmış olurdu. Linkleri veriyorum : ( Bu arada son laptopta bir hata var GE40 yazıyor ama model sanırsam GT70 2OC )

1-) MSI GE60 20C

MSI GE60 20C Notebook - 2,175.76 TL , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyat

2-) MSI GE60 20E

MSI GE60 20E Notebook - 2,387.21 TL , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyat

3-) GE40 2OC Dragon Eyes ( Model yanlış ama pcdepo öyle yazmış :D , bana göre model GT70 2OC )

GE40 2OC Dragon Eyes Notebook - 3,171.66 TL , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyat

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı