Yeni Need for Speed Unbound hakkında düşünceleriniz nedir?

PaRaDoKs

Hectopat
Daha fazla  
3 yıl ardından yeni bir Need for Speed oyunu daha çıktı grafikler güzel karakterler sanki bir çizgi diziden fırlamış gibi olsa da oyuna iyi bir hava katmış aynı zamanda araç sürerken hızlanma veya ani fren yapınca çıkan efektler oyuna renk katıyor kontrollere fazla bir şey katılmamış gibi sanki eski NFS: Heat oyununun üzerine çalışılıp ortaya konulan bir oyun olmuş gibi benim fikirlerim bu yönde.

Yenilik iyi hoş jdm arabalar gece yarışları falan hep sevilen şeyler iyidir de yarış oyunlarında asıl konu oynanış mekanikleri ve grafikler. İki anlamda da son gameplay videosundan baktığımızda oyun kötü duruyor. Arabaya dair hiçbir şey hissedemedim ve bunun oyunun arcade olmasıyla ilgisi yok. Most wanted, gta, forza horizon bu konuda iyi örnekler.

Need for Speed 2015'ten sonrası sarmıyor. Heat'da olduğu gibi Unbound da umduğum gibi çıkmayacak eminim.
0007.jpg

3 yıl ardından yeni bir Need for Speed oyunu daha çıktı grafikler güzel karakterler sanki bir çizgi diziden fırlamış gibi olsa da oyuna iyi bir hava katmış aynı zamanda araç sürerken hızlanma veya ani fren yapınca çıkan efektler oyuna renk katıyor kontrollere fazla bir şey katılmamış gibi sanki eski NFS: Heat oyununun üzerine çalışılıp ortaya konulan bir oyun olmuş gibi benim fikirlerim bu yönde.
Trash for speed gibi olmuş ben pek beğenmedim.
Aslında tarzı güzel ama tarzı’da düzgün yapamamışlar müzikleri çok kötü.

Geri
Yukarı