Yeni nesil Assassin's Creed oyunlarından hangisini beğeniyorsunuz?

ALP2004

Decapat
AC serisi artık bildiğimiz AC değil. RPG temalı hikayeli bir oyuna dönüştü Assassin's Creed. Şu an Odyssey oynamaktayım. Origins oynamadım ama Valhalla ve Origins'in oynanışını ve hikayesini biliyorum. Sizce yeni nesil AC oyunlarından hangisi en iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Odyssey ve Origins var ama henüz oynamadım. Fakat gördüğüm ve duyduğum kadarıyla benim için sıralama Valhalla>Odyssey>Origins şeklinde.

Ben sadece Odyssey'yi oynadım gayet güzeldi. Arkadaşlarımın dediğine göre Origins daha çok yeni AC oyunlarının denemesi gibi olmuş teknoloji demosu gibi, diğer oyunlarda hep üstüne koyarak ilermişler.

Hocam aslında son üç oyunun hepsi güzel bence. Hani beğenmek açısından bir sıkıntım yok bu oyunlarda. Ben en çok Odyssey'i beğenmiştim. Tabii oyun beğenirken sadece teknik olarak düşünseydik RDR2'nin yanında çoğu AAA oyunu teknik olarak çöp kaldığından seçeneğimiz pek olmazdı. Açıkçası Odyssey; ismi, hikayesi, karakterleri, oynanış süresi, mekansal tasarımları, grafikleri ve atmosferi açısından uyumlu bir bütün oyun.

Singleplayer veya singleplayer odaklı oyunları bitirdikten sonra oynayan çok azdır. Oynasak bile bu oyunlar GTA San Andreas gibi klasikleşmiş oyunlar oluyor. Kaçımız bir oyunu tekrardan oynar ki? Odyssey bittikten sonra insan kendini eksik hissediyor. Özellikle oynarken daha çok hikayeye odaklanıp açık dünyasını gezmeye pek vakit ayırmayan oyuncular kesinlikle baştan oynayabilir bu oyunu. Gerçekten açık dünyası kendini baştan oynatabilecek bir oyun. Harita geniş ve dolaşırken saatlerinizi harcayabilirsiniz.

Şu an Odyssey'i oynamaktayım yenilikler kendini çok belli ediyor. Assassinlik artık sınıf moduna girmiş halde. Yunan mitolojisi sevdamdan oyunu çok güzel bulsam da umarım tekrara dönmez %25teyim ve korkutmaya başladı. :D AC3'ü sevsem de yeni nesilden Odyssey güzel geldi.

Şu an Odyssey'i oynamaktayım yenilikler kendini çok belli ediyor. Assassinlik artık sınıf moduna girmiş halde. Yunan mitolojisi sevdamdan oyunu çok güzel bulsam da umarım tekrara dönmez %25teyim ve korkutmaya başladı. :D AC3'ü sevsem de yeni nesilden Odyssey güzel geldi.

Ara vermeden oynamaya çalış şu an oyuna girmekten korkuyorum. Ne kadar hızlı bitirirsen o kadar iyi. Ayrıca hiç yüksek seviye görev çıkmadan Level kasma. Level yüksek diye 10 Level yüksekte olsa direk ona çekiyor sonra gine kas babam kas.

Yeni konular

Geri
Yukarı