Yeni nesil konsolların Pro versiyonları beklenmeli mi?

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. PC'den konsola geçmeyi düşünüyorum PC'ye sürekli upgrade yapamayacağım için, yeni nesil konsollarda da hala stok sorunu olduğu için ve ayrıca beni 10 sene götürecek bir konsol baktığım için Pro versiyonlarına yöneldim. Düşünceleriniz nelerdir? Triple A oyunların yayınını yaptığım için PC için çok iyi bir sisteme ihtiyacım var fakat her iki konsolun da daha güçlü versiyonları çıkacak gibi. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıksada yakın bir zamanda çıkmaz en az 1.5-2 yılı var.

Selam arkadaşlar. PC'den konsola geçmeyi düşünüyorum PC'ye sürekli upgrade yapamayacağım için, yeni nesil konsollarda da hala stok sorunu olduğu için ve ayrıca beni 10 sene götürecek bir konsol baktığım için Pro versiyonlarına yöneldim. Düşünceleriniz nelerdir? Triple a oyunların yayınını yaptığım için PC için çok iyi bir sisteme ihtiyacım var fakat her iki konsolun da daha güçlü versiyonları çıkacak gibi. Şimdiden teşekkür ediyorum.

2-3 seneye ne döviz kurunun ne yaşayacağının garantisi olmadığı için beklenmez. Fırsatın varsa al cihazını keyfine bak. 😀

Bro tam tersi değilmi.Pro hala 60fps oynatırken ps4 düz yalpalıyor.

Performans olarak böyle olsa da sonuç olarak 7 yıllık PS4/ Xbox One da 3-4 yıllık PS4 Pro ve One X ile aynı oyunları oynattı. Bu yıl itibariyle first party oyun bakımından destekleri kesilecek ya da son seneleri olacak, neticede birlikte ölecekler. Bu nedenle çıksa bile 3-4 yıl sonra çıkacak yeni versiyonların beklenmesi çok mantıksız, performans sizin için çok önemliyse zamanı geldiğinde satıp geçersiniz konsol piyasası hareketli. Yoksa One X sahipleri gibi "hani bu konsol en güçlüydü, 3 yılda terk edildik" dersiniz.

Geri
Yukarı