Yeni Office RTM (Release to Manufacturing) oldu

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
68.689
Çözümler
823
Beğeniler
94.096
Yer
İstanbul
Tarihimizdeki en önemli Office lansmanında tüm Office uygulamalarının, sunucularının ve bulut servislerinin yeni versiyonunu yayınlıyoruz. Windows 8 ile en iyi şekilde çalışan yeni Office, modern senaryolardaki müşteri ihtiyaçlarına (sosyal, okuma, not alma, toplantılar, iletişim) eksiksiz karşılık veriyor.

Türkiye için genel erişilebilirlik Mart 2013 olarak planlanıyor. 19 Ekim itibarı ile perakende ve kanal üzerinden Office 2010 kutu ürünlerini satın alan müşterilerimiz yeni sürüme ücretsiz geçiş hakkı elde edecekler. 26 Ekim’de Windows 8 lansmanı ile piyasaya sunulacak Windows RT cihazlarında yeni Office’in ön izleme versiyonu olacak.

Yeni Office’i Kobi ve kurumsal müşterilerimizin erişimine aşağıdaki programlarla açıyor olacağız:

• Yazılım Güvenceli Toplu Lisans (Volume License with Software Assurance) anlaşması olan müşterilerimiz Office 2013 uygulamalarına ve diğer Office ürünlerine (SharePoint 2013, Lync 2013, Exchange 2013) Kasım ortasından itibaren Volume Licensing Service Center’dan erişebilecekler.
• Technet veya MSDN aboneliği olan BT profesyonelleri ve yazılım geliştiriciler yeni Office’e Kasım ortasından itibaren erişebilecekler.
• Office 365 bulut servislerinin yeni Office’in yetenekleri ile güncellenmesinin, genel erişilebilirlik tarihi olan Mart ayı itibariyle yapılması planlanıyor.

Yeni Office’i deneyimlemek istiyorsanız office.com/preview adresinden müşteri ön izleme sürümüne erişebilirsiniz.

Windows 8 üzerinde en iyi şekilde çalışan yeni Office ile güzel günler dileriz…

Çiğdem Kayalı
Office Pazarlama Grup Müdürü,
Microsoft Türkiye
 
Yukarı