Yeni operasondan düşen kasalar-broken fang

everdes

Decapat
Arkadaşlar, ilk defa operasyon aldım görevleri falan fulleyeceğim hepsiyle kasa almayı düşünüyorum. Yıldızların hepsini toplayıp operasyon bitince mi alıp satayım kasaları yoksa her hafta 10 yıldız=5 kasa ediyor güncel fiyattan satayım mı? Operasyondan sonra kasa fiyatları daha çok artar mı? Parçalanmış ağ operasyonun da nasıl oldu bilgisi olan var mı?

1 kasa şu an 8-9 lira civarlarında sanırım. Haftada 5 kasadan ortalama 2-3 haftaya operasyon parasını çıkartırsın.

Güncelken sat, daha sonra kasa sayısı artacağı için fiyatlarda düşüş olacaktır.
Envanter kasacak olanlar kış indirimlerini veya bahar indirimlerini beklesin. Kış sanmıyorum ama Bahar indimlerinde operasyon biletleri yarı yarıya düşüyor. O zamana da çoğu kaplama ve kasanın fiyatları aşağı yukarı belli olduğu için hesap yaparak alınıp hem operasyon biletinin parası çıkarılabilir hem de envanter kasılabilir.
Pazar çok dengesiz. 25 yıldızlık kadın ajan düne kadar 80'e düştü şimdi 100 civarına geri yükseldi.

Bu operasyonda 10 yıldız kazanma limiti her hafta sıfırlanıyor mu? Her hafta 10 yıldız mı kazanıyoruz?
Evet her hafta maksimum 10 yıldız kazanılıyor. Her hafta 10 yıldız kazandıkça bilet almasan bile yıldızlar birikiyor ve bilet aldıktan sonra operasyon mağazasına aktarılıyor.
1607258712807.png

Evet her hafta maksimum 10 yıldız kazanılıyor. Her hafta 10 yıldız kazandıkça bilet almasan bile yıldızlar birikiyor ve bilet aldıktan sonra operasyon mağazasına aktarılıyor.Eki Görüntüle 767250
Sizce kasa fiyatları bu şekilde kalacak mı? Sonraki haftalarda fiyatları düşmez mi?

Geri
Yukarı