Yeni oyunlar neden kırılamıyor?

Hala kırılmadı. Bence cracker'ler para falan almıyor oyunları kıramıyorlar arttık.
Eskiden de almıyorlardı. Reklamlardan kazanıyorlar. Denuvo ve Rockstar DRM'i kırmak diğerleri kadar kolay değil diye yazmışlar crack sitelerine. DOOM Eternal ve Bannerlord çıktığı hafta kırıldı. Eminim diğer yeni oyunları da kırarlar.

Hocam afedersiniz de oyun ₺1 bile olsa cracklisini indiren kesimler var, lütfen.
Evet katılıyorum, yaptığım oyun çıktıktan 1 saat sonra bot bir internet sitesi Steam sayfasını kopyalayayıp sitesine koymuş "kırdık bedava indirin" diye. Sitenin saçma salak virüs şeyi olduğu belliydi ama sanal makinede indirdim, dosya boyutu 37KB idi oysa benim oyunun dosya boyutu 120MB üstünde.

He işin komik kısmı DA forumunda biri bana yazdı, oyunun kırılmış hakkını helal et beğenirsem alırım diye. O kişi gördüğü her oyunu istisnasız ".... crack" falan diye aratıyor herhalde her saniye, garip cidden.

Oyunun Steam mağazası: Save 10% on At The Downstairs on Steam
Korsan olanı aratıp bulabilirsiniz, ben link atmayayım.

Evet katılıyorum, yaptığım oyun çıktıktan 1 saat sonra bot bir internet sitesi Steam sayfasını kopyalayayıp sitesine koymuş "kırdık bedava indirin" diye. Sitenin saçma salak virüs şeyi olduğu belliydi ama sanal makinede indirdim, dosya boyutu 37KB idi oysa benim oyunun dosya boyutu 120MB üstünde.

He işin komik kısmı DA forumunda biri bana yazdı, oyunun kırılmış hakkını helal et beğenirsem alırım diye. O kişi gördüğü her oyunu istisnasız ".... crack" falan diye aratıyor herhalde her saniye, garip cidden.

Oyunun Steam mağazası: Save 10% on At The Downstairs on Steam
Korsan olanı aratıp bulabilirsiniz, ben link atmayayım.

Hocam bu oyunu hangi motoru kullanarak yaptınız

Geri
Yukarı