Yeni Oyunumuz: Again and Again

Hepinize merhabalar, yayınladığımız üçüncü oyun olan again and again ile karşınızdayım. 15 yaşındaki üç kişilik arkadaş grubumuzla geliştirdiğimiz bu 2B oyun, Unity oyun motoru vasıtasıyla C# dili ile geliştirildi. Yayınladığımız ilk iki oyuna göre biraz daha zor bitirilebilecek bir oyun oldu bu oyun. :D.

Oyunun içeriğine gelecek olursak da bir kahramanımız var ve karşısına çıkan yaratıkları elindeki silahlarla öldürmeye çalışıyor. Silah, joystick’e dokunulmadığı her an ateş ediyor, vurma veya fırlatma yapıyor. Her bir yaratık öldükçe oyun parası kazanılıyor, bu paralarla da özellik (skill) alınabiliyor. Bölüm bitirdikçe yeni bir bölüme geçilerek 20 bölüm tamamlanmaya çalışılıyor. Tabii bu 20 bölümün arasında bazı boss bölümler de mevcut. Diğer parta geçmek için bu bölümleri atlamak zorundasınız.
Bunlar da oyunumuzun içinden bazı ekran görüntüleri:

Eki Görüntüle 516391Eki Görüntüle 516392Eki Görüntüle 516393

Eki Görüntüle 516394Eki Görüntüle 516395Eki Görüntüle 516396
Oyunumuzu aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler!

Again and Again- Play Store
Ayrıca Steam için geliştirdiğimiz oyuna dair içerikler paylaştığımız YouTube kanalımıza buradan erişebilirsiniz: Bura
Oyun ile ilgili eleştirilerinizin her türlüsünü de aşağıya yazabilirsiniz.
Hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Benim hayalim yazılım mühendisi olmak bana bir yol gosterir misin nereden basliyim kod yazmaya ogretir misin ogretecek video atarsan para veririm. Ben gayet ciddiyim neden güldünüz.

Yeni oyunumuzun konusu burada.

Steam oyununuza ne oldu? Fizikleri güzel duruyordu YouTube kanalında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlerlememizi bu videoda anlattık, buyrun hocam.

Geri
Yukarı