Yeni Oyunumuz: Again and Again

Hepinize merhabalar, yayınladığımız üçüncü oyun olan Again and Again ile karşınızdayım. 15 yaşındaki üç kişilik arkadaş grubumuzla geliştirdiğimiz bu 2B oyun, Unity oyun motoru vasıtasıyla C# dili ile geliştirildi. Yayınladığımız ilk iki oyuna göre biraz daha zor bitirilebilecek bir oyun oldu bu oyun. :D

Oyunun içeriğine gelecek olursak da bir kahramanımız var ve karşısına çıkan yaratıkları elindeki silahlarla öldürmeye çalışıyor. Silah, joystick’e dokunulmadığı her an ateş ediyor, vurma veya fırlatma yapıyor. Her bir yaratık öldükçe oyun parası kazanılıyor, bu paralarla da özellik (skill) alınabiliyor. Bölüm bitirdikçe yeni bir bölüme geçilerek 20 bölüm tamamlanmaya çalışılıyor. Tabii bu 20 bölümün arasında bazı boss bölümler de mevcut. Diğer parta geçmek için bu bölümleri atlamak zorundasınız.
Bunlar da oyunumuzun içinden bazı ekran görüntüleri:

Eki Görüntüle 516391Eki Görüntüle 516392Eki Görüntüle 516393

Eki Görüntüle 516394Eki Görüntüle 516395Eki Görüntüle 516396
Oyunumuzu aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler!

Again and Again- Play Store
Ayrıca Steam için geliştirdiğimiz oyuna dair içerikler paylaştığımız YouTube kanalımıza buradan erişebilirsiniz: Bura
Oyun ile ilgili eleştirilerinizin her türlüsünü de aşağıya yazabilirsiniz.
Hepinize şimdiden teşekkür ederim.
İosa gelirse indiririm bu tarz oyunları seviyorum.

Oyunu indirdim kurdum. Gözüme çarpan ilk şey oyunun Soul Knight oyunundan ilham alındığıydı.
Oyunun ilk dakikasi beyaz kutup ayıları tarafından sıkıştırıldım ve hunharca katledildim.
Sonra nereden vuracağımı kavramaya başladım. Öğrendim ki durunca vuruyoruz. Oyunun başında bir öğretici bulunmalıydı bence.
Bazen kaktüslere falan vuramıyorum bu biraz sinir bozucu hocam.
Oyunun yapay zekası cidden kötü. Duvarlardan geçemiyorlar ve eli silahlı olan yaratık içimize giriyor haliyle vuramıyoruz.
Şarkı bir süre sonra bayıyor fakat benim gibi oyunları sessiz oynayan kişiler için problem değil.
Map tasarımı daha iyi olsaymış keşke.
Oyunu iyice güzel yapınca bir youtuber tanıtmalı çünkü Google Play üzerinde aramama rağmen bulamadım oyunu.
Oyunda kılıç haricindeki silahlar acayip güçsüz veya ben oynayamadım.
Patron savaşı çok saçmaydı.
Canavarlardan düşen altın bizi takip etmeli bazen göremiyoruz.
Kan gibi efektler eklenmeli.
Savaş mekaniğini sevmedim hocam. Oyun sadece pozisyon alma üzerine kurulu olmuş. Pozisyon alırken yanlış yaparsan affı yok direkt ölüyosun.
Şimdilik bunları diyeceğim hocam.

Oyunu indirdim kurdum. Gözüme çarpan ilk şey oyunun Soul Knight oyunundan ilham alındığıydı.
Oyunun ilk dakikasi beyaz kutup ayıları tarafından sıkıştırıldım ve hunharca katledildim.
Sonra nereden vuracağımı kavramaya başladım. Öğrendim ki durunca vuruyoruz. Oyunun başında bir öğretici bulunmalıydı bence.
Oyunun yapay zekası cidden kötü. Duvarlardan geçemiyorlar ve eli silahlı olan yaratık içimize giriyor haliyle vuramıyoruz.
Şarkı bir süre sonra bayıyor fakat benim gibi oyunları sessiz oynayan kişiler için problem değil.
Oyunu iyice güzel yapınca bir youtuber tanıtmalı çünkü Google Play üzerinde aramama rağmen bulamadım oyunu.
Savaş mekaniğini sevmedim hocam. Oyun sadece pozisyon alma üzerine kurulu olmuş. Pozisyon alırken yanlış yaparsan affı yok direkt ölüyosun.
Valla karşim ne iyilik yaptık da bu yapıcı yorumu attın bilmiyorum. Yani şu yorumu herkes yazamaz. Gerçekten belli ki çok sevmemişsin ama yapıcı bir yorum bırakma erdemliğinde bulunmuşsun. Kampanya yapam senin gibi insanları oyun eleştirmeni tutalım. İlk imza da benden. Teşekkür ederiz. ( Bu arada dalga geçmiyorum.)

Oyunun ilk dakikası beyaz kutup ayıları tarafından sıkıştırıldım ve hunharca katledildim.
Oyunu iyice güzel yapınca bir YouTube'r tanıtmalı çünkü Google Play üzerinde aramama rağmen bulamadım oyunu.
Savaş mekaniğini sevmedim hocam. Oyun sadece pozisyon alma üzerine kurulu olmuş. Pozisyon alırken yanlış yaparsan affı yok direkt ölüyorsun.
Eleştirileriniz için teşekkür ederim. İlk oyunlarımızda biraz daha tecrübesiz olduğumuz için bu hataları yaptık, şu anda 3B bir oyun geliştiriyoruz, biraz daha dengeli, düzenli ve göze hitap eden bir oyun olmasına özen gösteriyoruz. Bu oyunun hatalarını ve eksiklerini düzeltmeye fırsatımız olur mu bilemem ama yeni oyunumuzda hata yapmamak için eleştirilerinizi dikkate alacağız. Tasarımlarımızı da buradan paylaşıyor olacağız, bizi takip edebilirsiniz: Bukalemoon (@bukalemoon.blend) • Instagram photos and videos
Yaptığınız yapıcı yorum için çok teşekkür ederim tekrardan.

Hepinize merhabalar, yayınladığımız üçüncü oyun olan Again and Again ile karşınızdayım. 15 yaşındaki üç kişilik arkadaş grubumuzla geliştirdiğimiz bu 2B oyun, Unity oyun motoru vasıtasıyla C# dili ile geliştirildi. Yayınladığımız ilk iki oyuna göre biraz daha zor bitirilebilecek bir oyun oldu bu oyun. :D

Oyunun içeriğine gelecek olursak da bir kahramanımız var ve karşısına çıkan yaratıkları elindeki silahlarla öldürmeye çalışıyor. Silah, joystick’e dokunulmadığı her an ateş ediyor, vurma veya fırlatma yapıyor. Her bir yaratık öldükçe oyun parası kazanılıyor, bu paralarla da özellik (skill) alınabiliyor. Bölüm bitirdikçe yeni bir bölüme geçilerek 20 bölüm tamamlanmaya çalışılıyor. Tabii bu 20 bölümün arasında bazı boss bölümler de mevcut. Diğer parta geçmek için bu bölümleri atlamak zorundasınız.
Bunlar da oyunumuzun içinden bazı ekran görüntüleri:

Eki Görüntüle 516391Eki Görüntüle 516392Eki Görüntüle 516393

Eki Görüntüle 516394Eki Görüntüle 516395Eki Görüntüle 516396
Oyunumuzu aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler!

Again and Again- Play Store
Ayrıca Steam için geliştirdiğimiz oyuna dair içerikler paylaştığımız YouTube kanalımıza buradan erişebilirsiniz: Bura
Oyun ile ilgili eleştirilerinizin her türlüsünü de aşağıya yazabilirsiniz.
Hepinize şimdiden teşekkür ederim.
Tam can sıkıntısında oynanmalık bir oyun olmuş ama kişisel telefonum yok :D.
Nokia candır :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı