Yeni Oyunumuz: Again and Again

Şu anda geliştirme aşamasındayız, net bir tarihi şu anda verebilir miyim bilmiyorum ama yaz sonuna kadar oyunumuzu çıkarmış olmayı istiyoruz.
Bazı tasarımlarımızı paylaşayım:

Eki Görüntüle 590501
Eki Görüntüle 590505
Eki Görüntüle 590502
Eki Görüntüle 590504
Şu anda bunlar bazı sahneler, hazırladığımız farklı temalar da var.
İlk başta cüz'i ücret düşünüyoruz ama arada ücretsiz yapmak da fikirlerimiz arasında :)

Dekorasyon güzel olmuş elinize sağlık.

Dekorasyon güzel olmuş elinize sağlık.
Teşekkür ederim, çalışmalar devam ediyor, aynı zamanda kendimizi geliştirmek amaçlı bir taş-kağıt-makas oyununa başladık, bunun için ciddi bir tanıtım düşünmüyoruz. :)
Bir yandan da Ludum Dare için geliştirdiğimiz oyunu mobile taşımaya çalışıyoruz. :)

Teşekkür ederim, çalışmalar devam ediyor, aynı zamanda kendimizi geliştirmek amaçlı bir taş-kağıt-makas oyununa başladık, bunun için ciddi bir tanıtım düşünmüyoruz. :)
Bir yandan da Ludum Dare için geliştirdiğimiz oyunu mobile taşımaya çalışıyoruz. :)
Yaptığınız her çalışmayı burdan duyurursanız bizler de destek sağlayabiliriz. Başarılar... 😃

Cihazım iOS olduğu için şu zaman indiremem belki daha sonra yüklerim başka cihazdan ama emeğinize sağlık sizin gibi girişimci insanlar görmek beni sevindiriyor, ben de 14 yaşımdayım ve Python öğreniyorum daha sonraki zamanlar da Unity ya da Unreal Engine’ye başlamak istiyorum, bu arada çok merak ettiğim bir soru var Google Play Store’ya oyunu nasıl yayınladınız neler gerekti?

Yaptığınız her çalışmayı buradan duyurursanız bizler de destek sağlayabiliriz. Başarılar... 😃
Şu anda bir tasarım üzerinde çalışıyoruz, bir tek renklendirmesi kaldı, bittiğinde buradan paylaşacağım, teşekkürler.
Cihazım iOS olduğu için şu zaman indiremem belki daha sonra yüklerim başka cihazdan ama emeğinize sağlık sizin gibi girişimci insanlar görmek beni sevindiriyor, ben de 14 yaşımdayım ve Python öğreniyorum daha sonraki zamanlar da Unity ya da Unreal Engine’ye başlamak istiyorum, bu arada çok merak ettiğim bir soru var Google Play Store’ya oyunu nasıl yayınladınız neler gerekti?
Teşekkür ederim, size de başarılar diliyorum.
Play Store'da yayınlamak için Google geliştirici hesabı olması gerekiyor, bunun için Google'a para (25 dolar) yatırılıyor, sonra da normal bir şekilde yayınlayabildik oyunlarımızı. :)

İndirmeyeceğim.
Peki, sorun yok, kafanıza silah dayamadım zaten. Bu oyun diyebileceğimiz ilk oyunumuz olduğu için böyle bir anket koymuştum, indirmiyorsanız bile sorun yok benim için :)
Ki zaten olmaması de gerekir, her neyse. :)

Ben oynadım, bence güzel optimizasyon sıkıntısı var yoksa benim telefonda mı bilemedim ama bence güzel ama keşke biz vursak.
Haklısınız, optimizasyon konusunda çok fazla bilgimiz yoktu bu oyunu yaparken, yeni oyunumuz için bu konuya özel olarak önem gösteriyoruz.

Yaptığınız her çalışmayı buradan duyurursanız bizler de destek sağlayabiliriz. Başarılar... 😃
Çok teşekkür ederim tekrardan.
En son gelişme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı