Yeni paint uygulaması nasıl güncellenir?

459349

Decapat
Arkadaşlar gecen Microsoft Insider kullanuıcılarına nihai sürümü yayınladı ben de kurdum gectim bugün yeni paint uygulaması çıkmış, nasıl güncelleyeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok kolay. Insider'da dev kanalda olduğundan emin ol. Sonra Microsoft Store'dan güncellemeleri denetle. Paint güncellemesi karşına çıkacak.

Bunu bilemiyorum ama 5 Ekim'de gelmesi lazım. Çok meraklıysan yeni painte sistemin hayli hayli dev kanala yetecektir. Kasma vb. sorunlar yaşamazsın.

Anladıgım kadarıyla su an için odenmli değil bu dev kanalı deneme amaclı bir kanalı simdi dev Channel'a gecıyim mi dosyalar gider mi?
@Sevkan61
@Sevkan61
@Sevkan61

@Sevkan61
Anladıgım kadarıyla su an için odenmli değil bu dev kanalı deneme amaclı bir kanalı simdi dev Channel'a gecıyim mi dosyalar gider mi?
@Sevkan61
@Sevkan61
@Sevkan61

@Sevkan61

Bir şey sordum son bu kadar mı zor cevap vermek.

Son düzenleme:
@Sevkan61
@Sevkan61
@Sevkan61

@Sevkan61

Bir şey sordum son bu kadar mı zor cevap vermek.
Kusura bakma cevap veremedim. Dev kanala geçersen hiç birşey olmaz. Her şey aynı kalır. Sadece update gelir onu yaparsın. Memmun olmazsan çıkar update i silersin

Geri
Yukarı