Yeni parçamı yeni bilgisiyar kasasımı

ReaRy

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar ben 2 fikir arasında kaldım buna yardımcı olursanız sevinirim sorunum şu ben bilgisiyarımın parçalarını degiştirmek istiyorum bilgisiyar 2009da alındıgından beri kullanılıyor fakat abim yeni pc alalım diyor para benden gitcegi için o öle diyor :D ama bilgisiyarım gayet iyi memnunum bir kaç parçası kötü onları degiştirmek istiyorum fotograflar :
ekran kartı :hizliresim.com: Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
İşletimciler:
ORVGLZ.png

Benim şuanki sistemim bu bu toplam ne kadar eder bi ücret söylermisiniz rica etsem.
Almak istedigim ekran kartı ise :www.vatanbilgisayar.com: Msi Gt630 Ddr3 2Gb 128Bit Nvidia Geforce Dx 11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
İşlemci bulamadım iyi 160 170 bulursanız şuanki işlemciden iyi işlemci önerirmisiniz bide rica etsem 1.500 TL yi geçmicek bir kasa önerirmisiniz

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı