Yeni PlayStation sistemi alınır mı?

405518

Hectopat
Arkadaşlar The Last of Us part 2 oyununu almayı planlıyorum 1. seçeneğim 1 yıllık sistemden alacak fakat The Last of Us part 2'yi satıl almayı düşünmüyorum.
2. seçenek 3 aylık boyunca alacağım fakat The Last of Us part 2 oyununu alacağım sizce gelir mi? Hangisini seçmeliyim veya farklı düşünceleriniz var mı? Varsa yazarsanız şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar The Last of Us part 2 oyununu almayı planlıyorum 1. seçeneğim 1 yıllık sistemden alacak fakat The Last of Us part 2'yi satıl almayı düşünmüyorum.
2. seçenek 3 aylık boyunca alacağım fakat The Last of Us part 2 oyununu alacağım sizce gelir mi? Hangisini seçmeliyim veya farklı düşünceleriniz var mı? Varsa yazarsanız şimdiden teşekkür ediyorum.
Gelmez bence.

1 yıl içinde net bir şekilde geleceğine eminim kesinlikle 1 yıllık al ben bekletemem diyorsan forumlarda pri hak tlou2 40 liraya dahi bulunuyor.

Bence PS4 almaya değmez , yeni nesil oyunlarda fan öyle bir çalışıyorki adam çıldırıyor resmen

Yeni konular

Geri
Yukarı