Yeni PS Plus sistemi alınır mı?

Hocam bana 2K rahat yeter. PS5 alsam bile 4K monitör veya TV olmadığı için yararlanamam yine. Ama dediğim gibi korku ve bağımsız tarzda oyunlar daha çok PC'ye çıkıyor bunları da kaçırmak istemiyorum fakat konsol hem daha uygun fiyatlı hem yeni ve güncel oyunları rahat oynatabiliyor. Hangisini tercih etsem diye kaç haftadır düşünüyorum hâlâ bir sonuça varabilmiş değilim.

O zaman PC bütceniz ile hangi donanımda bilgisayar alıyorsunuz ona bakmanızı tavsiye ediyorum.
O bütceniz ile aldığınız PC'de hangi oyunları oynayabiliyorsunuz ona bakın.
Aslında PS tarafında da bir sürü korku oyunu var ama siz bilirsiniz.

O zaman PC bütceniz ile hangi donanımda bilgisayar alıyorsunuz ona bakmanızı tavsiye ediyorum.
O bütceniz ile aldığınız PC'de hangi oyunları oynayabiliyorsunuz ona bakın.
Aslında PS tarafında da bir sürü korku oyunu var ama siz bilirsiniz.
Biliyorum PS tarafında da çok güzel seriler var hatta yakında the quarry diye bir korku oyunu çıkacak oldukça hoş duruyor. Fakat belirttiğim gibi daha çok PC tarafına oyun çıkıyor ve bunun sebepi sanırsam çok bilindik firma olmamalarından kaynaklı. Eğer bir bilginiz varsa PS tarafına genellikle ne kadar sürede bir korku oyunu çıkıyor biliyor musunuz veya tahminimiz var mı?

Biliyorum PS tarafında da çok güzel seriler var hatta yakında the quarry diye bir korku oyunu çıkacak oldukça hoş duruyor. Fakat belirttiğim gibi daha çok PC tarafına oyun çıkıyor ve bunun sebebi sanırsam çok bilindik firma olmamalarından kaynaklı. Eğer bir bilginiz varsa PS tarafına genellikle ne kadar sürede bir korku oyunu çıkıyor biliyor musunuz veya tahminimiz var mı?

Ne kadar sürede bir yeni korku oyunu çıkıyor tam olarak bilmiyorum ama PS4 oyunlarına baktığım da korku temalı 214 adet oyun çıkıyor.
PC alırsanız oyunun gereksinimleri yüksek olursa kaliteyi falan düşürmek çalıştırdı çalıştırmadı gibi sorunlarla karşılaşmayı sevmiyorum.
The quarry ilk çıktığında CD'si 500-600 lirası olur diye düşünüyorum kendinizi ona göre hazırlayın.
PS alırsanız CD alıp oyunu oynadıktan sonra sarı ya da kırmızı siteden satmanız gerekiyor ki cebiniz fazla yanmasın.

Listedeki oyunlar PS üzerinde oynanması gereken çoğu oyunu kapsıyor.

Hala bu oyunları oynamadıysanız ve PSN+'a 240₺ vermeye niyetlendiyseniz 400'e tamamlayıp Extra paketini tercih edebilirsiniz.

Ne kadar sürede bir yeni korku oyunu çıkıyor tam olarak bilmiyorum ama PS4 oyunlarına baktığım da korku temalı 214 adet oyun çıkıyor.
PC alırsanız oyunun gereksinimleri yüksek olursa kaliteyi falan düşürmek çalıştırdı çalıştırmadı gibi sorunlarla karşılaşmayı sevmiyorum.
The quarry ilk çıktığında CD'si 500-600 lirası olur diye düşünüyorum kendinizi ona göre hazırlayın.
PS alırsanız CD alıp oyunu oynadıktan sonra sarı ya da kırmızı siteden satmanız gerekiyor ki cebiniz fazla yanmasın.
Teşekkürler hocam cevaplarınız için değerlendireceğim.

Geri
Yukarı