Yeni PS Plus Sistemindeki oyunlar açıklandı!

2 seneye PS5 alırım. O zamana desteği kesilmez sanırım.

Şöyle yapabilirsiniz, şimdilik Xbox Series S ile idare edip, 2 yıl sonra PS5 alıp özel oyunları o şekilde bitirebilirsiniz. Eğer Xbox'ı sadece GP için kullanıyorsanız, kütüphanesindeki oyunlar ilginizi çekmiyorsa güçlü güçsüz fark etmez bence PS geçiş yapın yavaştan. Oynadığınız oyunlardan zevk almıyorsanız elinizdeki alet ne kadar güçlü olursa olsun önemi yok. Ama eğer ben zevk alıyorum problem yok sadece özel oyunları erkenden oynamak istiyorum diyorsanız seçim gene sizin fakat bence zevk aldığınız konsolda kalın.

Bu arada daha açıklanmayan yüzlerce oyun varmış, haftaya açıklanacakmış. PS kütüphanesi bundan ibaret değilmiş yani. Konudaki arkadaşların bilgisi olsun.

Şöyle yapabilirsiniz, şimdilik Xbox Series S ile idare edip, 2 yıl sonra PS5 alıp özel oyunları o şekilde bitirebilirsiniz. Eğer Xbox'ı sadece GP için kullanıyorsanız, kütüphanesindeki oyunlar ilginizi çekmiyorsa güçlü güçsüz fark etmez bence PS geçiş yapın yavaştan. Oynadığınız oyunlardan zevk almıyorsanız elinizdeki alet ne kadar güçlü olursa olsun önemi yok. Ama eğer ben zevk alıyorum problem yok sadece özel oyunları erkenden oynamak istiyorum diyorsanız seçim gene sizin fakat bence zevk aldığınız konsolda kalın.

Bu arada daha açıklanmayan yüzlerce oyun varmış, haftaya açıklanacakmış. PS kütüphanesi bundan ibaret değilmiş yani. Konudaki arkadaşların bilgisi olsun.
GP çok güzel fakat Sony oyunları daha çok ilgimi çekti kesinlikle. Ps4 Pro alıp 2 seneye ps5 alabilirim

GP çok güzel fakat Sony oyunları daha çok ilgimi çekti kesinlikle. PS4 Pro alıp 2 seneye PS5 alabilirim.

Ne yalan söyleyeyim benim de daha çok ilgimi çekti. Az oyun var diye biraz kötüledim ama daha duyurulmayan yüzlerce oyun varmış. Şimdi PS4 Pro geçiş yapsanız bence 2 yıl içerisinde tüm özel oyunları bitirirsiniz. Sonra PS5 alırsınız ondaki özel oyunları oynarsınız, bu sistemden çok da bir beklentim yoktu oyun konusunda. Fakat beni hayli şaşırttı. Ghost of Tsushima, Spider-Man miles morales hatta demon souls ve returnal gibi oyunları koymaları çok şaşırttı. Gayet güzel bir sistem olmuş.

Bunlar tüm liste değil.

Sony sırf PS4-PS5 için 400 oyunluk bir kütüphane geleceğini iletti.

Bu liste sadece olacak kütüphanenin içerisinden bazı oyunlar.

Sistem şahane bu arada, Xbox sattırır PS aldırır.

Geri
Yukarı