Yeni RTX serisi beklenen performansa ulaşamadı

Arkadaşlar merhaba. Yeni bilgisayar toplamak için RTX serisini bekleyen bir kullanıcı olarak, yayın ambargosunun kalkmasının ardından Youtube'da yayınlanan benchmark sonuçları beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. İzlediğim çoğu benchmarkta, eski nesil Nvidia'nın amiral gemisi olan GTX 1080 Ti bile RTX 2080'den daha yüksek bir performans sunuyor. 2 senedir beklettikleri kartlardan ben daha yüksek bir performans bekliyordum şahsen. Umarım en yakın zamanda Technopat ofisinde de bu performansları daha yakından görebiliriz. İleride yayınlanacak güncellemeler ile birlikte kartların daha iyi performansa ulaşacağını düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı