Yeni RX 6700XT ekran kartından sonra R5 2600 sistemde takılma oluyor

Kagan3496

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, RX 6700 XT satın aldım R5 2600 işlemci ile 1080P'de kullanıyorum. Oyunlarda FPS değerlerim yüksek fakat arada takılma oluyor. Sebebi nedir? Ekran kartını taktıktan sonra oldu darbogaz mevzusundan dolayı mı böyle oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Faydası olabilir, diğer bir öneri olarak AMD ekran kartlarında ne diye geçiyor bilmiyorum ama monitörün desteklediği çözünürlükten yukarıda render alıp mönitörün çözünürlüğüne indirerek keskinlik arttıran bir özellik olmalı. NVIDIA için adı DSR, AMD için o ayarı bulup aktif edin daha yüksek çözünürlüklerde oynayın, işlemciye binen yük azalıp ekran kartına binen yük artmalı.

Faydası olabilir, diğer bir öneri olarak AMD ekran kartlarında ne diye geçiyor bilmiyorum ama monitörün desteklediği çözünürlükten yukarıda render alıp mönitörün çözünürlüğüne indirerek keskinlik arttıran bir özellik olmalı. NVIDIA için adı DSR, AMD için o ayarı bulup aktif edin daha yüksek çözünürlüklerde oynayın, işlemciye binen yük azalıp ekran kartına binen yük artmalı.
FSR 2.0 teknolojisinden bahsediyorsunuz şuan il dışındayım döndüğümde hepsini deneyeceğim teşekkürler 🙏

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı