Yeni saha dolabı ne zaman aktif olur?

Just

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 1 ay önce Türk Telekom benim bulunduğum mahalleye ve yakın mahallelerin her tarafına tip 7 yerleştirdi. Sorum ne zaman aktif olacağı. Ben ortalama 1 ay diye biliyorum. Aramızda 4 sk. var kaç Mbps alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu soruların hiçbirini buradaki kişi bilemez. Tahmini cevap anca alırsın. Ne kadar hız alacağın da dolabın ne desteklediği. Yakın olmasının da haliyle faydası olur, onu da modeme yeni hattı bağlayınca anlarsın veya bina içi ankastrede bağlanınca ölçüm yaptırırsın telekoma o zaman görürsün.

Merhaba arkadaşlar. 1 ay önce Türk Telekom benim bulunduğum mahalleye ve yakın mahallelerin her tarafına tip 7 yerleştirdi. Sorum ne zaman aktif olacağı. Ben ortalama 1 ay diye biliyorum. Aramızda 4 sk. var kaç Mbps alırım?

Son durum nedir hocam?

Usta gelir çalışır ise kısa zamanda. Çalışmaz ise çalışmaya başladıktan kısa süre sonra..

Cevabını Telekomun bile bilmediği sorular soruluyor bazen, garip oluyor.

Umarım kısa sürer. Fiber çekilen kabin çok uzakta numarası sanırım 59 idi . Benimki 227 baya zaman var galiba. Her tarafa tip7 koydular. Onların hepsini çalıştırmak uzun sürer.

Bizim kapının önünde fiber var, aparmanın içine tüm dairelere de ben çektirdim; apartman ankastresi yok, 1 yıldır bekliyoruz, gelecek gibi de durmuyor; telekomda çalışan arkadaşlar da talebin %5'i civarı apartman kutusu geldiğini söylemişti.

Desene bizim de bir o kadar var bekliyeceğimiz.İstanbul Kartal Kurfalı'da oturuyorum ben sanırım Anadolu yakası için güzel bir altyapi çalışması yapiyorlar yıllar sonra.

Hocam elektrik bağlantılarını yaptılar gittiler. Yan mahalleye kurulan tip 7 kabinetlere fiber kabloları çektiklerini gördüm. Daha zaman var gibi duruyor 😄
hocam son durum nedir ? Muhtemelen coktan vdsl dolaba geçmişsinizdir. Merak ettiğim bu fiber kablo ve elektrik bağlantısından ne kadar süre sonra dolabınız aktif oldu :)

Geri
Yukarı