Yeni Sahiplendiğim Kedim Karaca

Eyvah kedi deme bana :) Burdaki 7 aylık ve maalesef canı çiftleşmek istiyor. Bugün sürekli onla uğraştım. İşsizliğin de verdiği rahatlıkla takıldık öyle evde :) Arada bir ıslatıyorum kafası tüylerinde olsun diye. Yoksa ötüp duruyor.
tüyü kadar ömrü olsun, fakat bir an önce iç dış parazitlerini yaptır aksi halde iyilik yapmak isterken sağlığınızdan olma ihtimali de var Allah korusun.
Yaklaşık 7 aydır bende de bir kedi var. Aşı falan yaptırmadım ne olacağını da hiç bilmiyorum. Kedilere ve tüylere alerjim var mı onu da bilmiyorum. Tüyler solunum yollarında sıkıntı yaratır mı onun hakkında da pek bir fikrim yok. Yapabilidğim tek şey veteriner ile görüşmek olmuştu durumu. Eve aldığım bir dişi kedi hamileydi. Su ve mama veririm diye içeri aldım ve o gece 3 yavru doğurdu. Ben de dışarı atamadım. Bir süre annesi zor da olsa emzirdi. Sonra ben anneyi dışarı bırakmak zorunda kaldım ve 3 yavruya baktım. Veteriner önerisiyle iç parazitler için şurup gibi bir şeyi 3 gün aynı saatlerde kedilere şırınga ile verdim. Sonra da pire için damla ile pirelerden kurtardım. Neyseki 2 tanesini sahiplendirdim. Ben normalde pek sevmem kedi ama yine de arada iyi oluyor :) Bir tanesi halen benimle atamıyorum da başkasına veremiyorum da. Arada kaldım öyle. Ama dediğim artık olgunlaştı iyice ve çiftleşmek istiyor maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok tatlı bir kedi. Daha fazla fotoğrafını görmeyi istiyorum.
PicsArt_11-22-02.27.48.jpg

PicsArt_11-22-02.24.18.jpg

PicsArt_11-22-02.33.17.jpg

PicsArt_11-22-02.42.49.jpg

Son düzenleme:
Masayı işgal etmiş, ağa gibi takılıyor :D Bu güzel davranışın için sana teşekkür ederim. :)
Masada oynayacak çok şey var. :D Yazı yazarken parmaklarım, fare ile gezinirken ekrandaki imleç ve diğer zamanlarda ekipmanların kabloları ile oynuyor. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı