Yeni Samsung Galaxy A Serisi Telefonlar OIS Özelliğine Sahip Olabilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
GalaxyA

Samsung, gelecek yıl tüm Galaxy A serisi telefonlarda OIS özelliğini sunabilir. Akıllı telefon üreticileri, tipik olarak amiral gemisi cihazlarındaki birincil ve telefoto kameralar için optik görüntü sabitleme (OIS) özelliğini kullanıyor. Üreticiler, bahsi geçen özelliği nadiren orta sınıf ve bütçe dostu telefonlarda sunuyor. Bu türden telefonlarda daha çok elektronik görüntü sabitleme (EIS) özelliği bulunuyor. Ancak Samsung, […]

Devamı: Yeni Samsung Galaxy A Serisi Telefonlar OIS Özelliğine Sahip Olabilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Tüm A serisi modellere OIS desteğinin gelmesi sevindirici. Giriş seviyesi A serilerine böyle bir destek vermesi pek akla yatmıyor. Orta üst segment telefonlarının seri farketmeksizin hepsine OIS desteği getirmesi olması gereken hamle olur. OIS sağlayan tedarikçiyi de bünyelerine katmışlar diye okudum.
Zaten yok muydu?
A52, A52S, A22 ve A72 modelinde var. Her A serisi modelde yok.

GalaxyA

Samsung, gelecek yıl tüm Galaxy'a serisi telefonlarda OIS özelliğini sunabilir. Akıllı telefon üreticileri, tipik olarak amiral gemisi cihazlarındaki birincil ve telefoto kameralar için optik görüntü sabitleme (OIS) özelliğini kullanıyor. Üreticiler, bahsi geçen özelliği nadiren orta sınıf ve bütçe dostu telefonlarda sunuyor. Bu türden telefonlarda daha çok elektronik görüntü sabitleme (EIS) özelliği bulunuyor. Ancak Samsung, […]

Devamı: Yeni Samsung Galaxy A Serisi Telefonlar OIS Özelliğine Sahip Olabilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Çok iyi olur. Bizzat A20 kullanıyorum.

Yeni çıkacak A serisi telefonlara geleceğini varsayarak okudum. Peki piyasada bulunan A50, A51 gibi telefonlara güncelleme ile gelebilir mi? Güncelleme ile eklenebilecek bir şey mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı