Yeni sistem Microsoft Healt Check uygulamasında 1 yıllık gözüküyor

Herkese merhaba. Arkadaşlar, bilgisayarım daha 2 haftalık olmasına rağmen Microsoft'un kendi sunduğu denetim uygulamasında böyle diyor. Ben anlamadım. Yanlış mı gösteriyor yoksa başka bir şeyi mi kastediyor? Ne demek bu? Bilgisayar 2. el mi yani :D?

1642775297679.png

LouresSefa

Picopat

D4CHNLQ_06

Centipat
Yer
Ankara Yenimahalle
Herkese merhaba. Arkadaşlar, bilgisayarım daha 2 haftalık olmasına rağmen Microsoft'un kendi sunduğu denetim uygulamasında böyle diyor. Ben anlamadım. Yanlış mı gösteriyor yoksa başka bir şeyi mi kastediyor? Ne demek bu? Bilgisayar 2. el mi yani :D?

Eki Görüntüle 1277060

Yanlış hatırlamıyorsam program hatalıydı.
İş bilgisayarımda 12 yıllık bilgisayarı 18 yıllık bilgisayar olarak görmüştü.

keremkarakaya

Hectopat
Yer
Istanbul

Eki Görüntüle 1277060

Bilgisayar alındığı zaman sıfır Windows lisansı satın almadıysanız bunu bu şekilde görmeniz normal. İnternet üzerinde satılan keyler önceden başka bir bilgisayarda kullanılmış olabilir.
2018'de aldım bilgisayarı ve 3 yılı doldurdu olarak görünüyor. Yazılımın pek hatalı olduğunu düşünmüyorum.

KS
KS
S
Bilgisayar alındığı zaman sıfır Windows lisansı satın almadıysanız bunu bu şekilde görmeniz normal. İnternet üzerinde satılan keyler önceden başka bir bilgisayarda kullanılmış olabilir.
2018'de aldım bilgisayarı ve 3 yılı doldurdu olarak görünüyor. Yazılımın pek hatalı olduğunu düşünmüyorum.
Hocam ben bu başlığı açan üye. Bana de da yüzünden ban atmışlar :D Eski hesabımdan girmek zorunda kaldım. "İnternet üzerinde satılan keyler önceden başka bir bilgisayarda kullanılmış olabilir." demişsiniz. Ben Windows'u etkinleştirmememe rağmen böyle?

D4CHNLQ_06

Centipat
Yer
Ankara Yenimahalle
Hocam ben bu başlığı açan üye. Bana de da yüzünden ban atmışlar :D eski hesabımdan girmek zorunda kaldım. "internet üzerinde satılan keyler önceden başka bir bilgisayarda kullanılmış olabilir." demişsiniz. Ben Windows'u etkinleştirmememe rağmen böyle?

Hocam o kısım hatalı sizlik bir durum değil.

Yukarı